Eğitim

Eğitim

Bilgi Hanım Yenimahalle ve Soğuksu’da

Beykozlu ev hanımlarına gündelik internet kullanımı ve temel bilgisayar eğitimi veren “Bilgili Hanım” kurs otobüsleri mart ayında Yenimahalle ve Soğuksu’da hizmet verecek.

Eğitim

KOSGEB Okulu'nda eğitimler başladı

KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi, 18 Beykozlu girişimci adayının yer aldığı eğitimlere toplamda 30 kişi katıldı...

Eğitim

Fatin Hoca İlköğretim de yeni dönem

İstanbul Valiliği İl Özel İdaresi Proje Koordinasyon Merkezi (İPK) tarafından deprem güçlendirme çalışmaları tamamlanan Fatin Hoca İlköğretim Okulu yeni yüzüyle hizmete açıldı.

Eğitim

Özel Kalem Müdürlerine konferans

Beykoz Belediyesi eski Başkanı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşaviri Muharrem Ergül, Özel Kalem Müdürlerine “Protokol Kuralları” konulu bir konferans verdi.

Eğitim

Gümüşsuyu Vakfı’nın eğitim hamleleri

Eğitme olan katkılarıyla adından sıkça söz ettiren Beykoz Gümüşsuyu Ziya Ünsal İlköğretim Okulunun Öğretmenler odasının yenileyerek açılışını yaptı.

Eğitim

Çocukların yarıyıl tatil sevinci

2010–2011 eğitim öğretim yılının ilk yarısı ara karnelerin dağıtılmasıyla birlikte sona erdi...

Eğitim

Bir Dilek Tut, Bir Dilek Gerçekleştir

Doğa Koleji öğrencileri tarafından yürütülen “Bir Dilek Tut, Bir Dilek Gerçekleştir” proje tanıtımı ve protokol imza töreni gerçekleştirildi

Eğitim

Ergün Kanlıcalıları ikna edebilecek mi?

Beykoz Kaymakamlığı Kanlıca’ya yeni bir okul için kolları sıvasa da Kanlıcalıları ikna etmek oldukça zor görünüyor.

Eğitim

Fevzi Çakmak Lisesi’nin çılgın gençleri

Kısa süre önce İstanbul genelinde yapılan müzakere yarışmasında dereceye girerek, Beykoz’da gururun olan Fevzi Çakmak Lisesi öğrencileri bu kez de müzikle gönülleri fethettiler.

Eğitim

Türk Alman Üniversitesi'ne büyük ilgi

Her iki ülkenin de büyük önem verdiği Türk Alman Üniversitesi, 2011-2012 eğitim öğretim yılında Beykoz'da hizmete girecek.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"