Eğitim

Beykoz eğitimde cazibe merkezi olmuştur

Beykoz eğitimde cazibe merkezi olmuştur
19.09.2016 18:20
| | |
2971

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 2016-2017 Eğitim öğretim Yılı’nın başlamasıyla münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Mesajında, ülkemizin büyük ve sonsuz hedeflerine ulaşmasının ancak iyi bir eğitim, azimli, kararlı ve inançlı bireylerle mümkün olabileceğini söyleyen Başkan Çelikbilek, “Eğitim daima önceliklerimiz arasındadır.” dedi.

Türkiye’nin ve Beykoz’un attığı büyük adımların en başına eğitimi yerleştirdiklerini söyleyen Başkan Çelikbilek şöyle devam etti:

İlçemizde eğitime yaptığımız katkı ve sağladığımız destek her yıl artarak devam ediyor. Eğitim kadrolarımız ve sevgili öğrencilerimiz için sağladığımız fiziki koşullar, onların emekleri ve gayretleriyle elde edilecek başarılarla anlam kazanacaktır.

Her başarının arkasında büyük emekler ve fedakârlıklar vardır. Kurduğumuz güçlü altyapı ve sağladığımız imkânlarla bu emek ve fedakârlıkların sahibi tüm eğitimcilerimiz, ailelerimiz ve çocuklarımız hep daha iyi olanı hedefleyecektir.

İlçemizde yeni açılan okullar ve üniversite kampüsleri Beykoz’u eğitimde cazibe merkezi yapmıştır. Yeni eğitim öğretim alanları, gençlerimizin vizyonunu ve hayallerini daha yukarılara taşıyacak ve şekillendirecektir.

Türkiye’nin karanlıktan aydınlığa açılan gecesi 15 Temmuz’un izlerini ancak eğitimle kapatacağız. Vatanına, milletine ve bu ülkenin kutsallarına sahip çıkacak nesilleri eğitimle yetiştireceğiz. Bunun için devlet ve millet olarak okullarımıza, öğretmenlerimize, öğrencilerimize doğruyu ve iyiyi öğretmek mecburiyetindeyiz. Bu vesileyle tekrar tüm şehitlerimize rahmet, tüm gazilerimize şifalar diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı’nın öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve ailelerimiz için hayırlı olmasını, başarılarla anılmasını diliyor, sizleri sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Yücel ÇELİKBİLEK / Belediye Başkanı 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Eğitim, Yücel Çelikbilek, Mesaj

reklam
1 Yorum
Derya 24.09.2016 00:03:52

BEYKOZ ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULUMUZUN SIRALARI ÇOK ESKİ VE KAPILARIMIZ BİKE ÇOK KÖTÜ LÜTFEN BİRAZ İLGİ BEKLİYORUZ

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"