Reklam Politikası

Dost Beykoz, daha çok düşünce platformu olarak yayın hayatını sürdürmekte olup 16 yıldır Beykoz halkına hizmet vermektedir. Yaptığı hızlı ve doğru haberleriyle rakip ve ulusal gazetelere örnek olan Dost Beykoz, reklam politikasıyla da rakiplerine karşı örnek bir davranış sergilemektedir.

Bu politika, Dost Beykoz'un etik anlayışı, sosyal sorumluluğu ve paylaştığı değerler ile uyumludur. Faaliyetlerimizde, gerek çalışanlarımızın ve üçüncü tarafların güvenliğini sağlamaya yönelik, gerekse de çevreye olan duyarlılığımızın göstergesi olacak uygulamalarla sektördeki kalite algılamasında farklılıklar yaratacağız. Reklamlarımızda kalite ve görsel renkliliği sürekli gelişmeyi taahhüt etmekteyiz. Süreç ve Proje Yönetimi ile sürekli büyümeyi ve gelişmeyi temel alan hedeflerimiz, performans ölçüm ve değerlendirme sistemimiz ve etkin iletişim konusundaki çalışmalarımız tüm misafirlerimizin katkıları ile aşağıdaki konularda başarılarımızı getirecektir:

Kalite: Yaptığımız çalışmaları ve hizmetleri, çalışanlarımızın katkı ve ortak katılımı ile rakiplerimizden üstün kalitede, en verimli ve ekonomik şekilde ve zamanında sunmak amacımızdır. Bu amaçla, müşteri beklentilerini aşarak daha güvenli ve uzun ömürlü estetik ürünler sunarız. İlk seferde doğruyu yapmak konusunda tüm çalışanlarımızla, huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamında, çaba gösteririz.

Çevre: Üst Yönetimce desteklenen ve tüm çalışanlarca benimsenen ve uygulanan, denetlenen, gözden geçirilen, kamuoyu tarafından izlenebilen ve sürekli iyileştirilen bir Çevre Yönetim Sistemi sürdürmekteyiz.

Bu nedenle basılı gazetemiz arasına insert ya da broşür dağıtımı yapmamaktayız… Reklam çalışmalarını uzun vadeli yapmayı tüm dostlarımıza öneriyoruz. Ticari piyasadaki hızlı hareketlilik sürekli gündemde olmayı gerekli kılarken, sürekli değişim ve yenilenme çalışmalarımızla sektörel baz da uzman görüşlerinden yararlanarak görsel hazırlıyoruz.

İyi çalışmalar, bol kazançlar