Eğitim

Beykoz Kavacık’ta Ataş Kırtasiye yenilendi...

Beykoz Kavacık’ta Ataş Kırtasiye yenilendi...
31.08.2016 22:27
| | |
6605

Beykoz Kavacık'ta 2004 yılından bu yana ilçe halkına hizmet veren Ataş Kırtasiye yeni yüzüyle 2016 2017 Eğitim öğretim yılı hazırlıklarını tamamladı.

Kavacık Dörtyol'da 12 yıldır Beykoz halkına hizmet veren Ahmet Ataş yönetimindeki Ataş Kırtasiye, kurumsallaşan yapısıyla ilçe halkına daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi hedefliyor. Okul ve ofis alışverişlerinde perakende ve toptan alışverişlerde müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran Ataş Kırtasiye, her geçen yıl büyümeyi hedefliyor.

Kırtasiye sektöründe ürün yelpazesinin genişlediği bugünler Ataş Kırtasiye, sektördeki gelişmeleri takip ederek dünya markalarını bünyesine katıyor. Kendini yenileyerek müşterilerinin her türlü kırtasiye, kitap, teknoloji ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ürün yelpazesini oldukça genişleten Ataş Kırtasiye 2016 – 2017Eğitim Öğretim Yılı için tüm hazırlıklarını tamamladı.

Bu yılda geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Beykozluların kırtasiye ve diğer ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen Ataş Kırtasiye, yenilediği mağazasıyla müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefliyor.

Okul ürünleri, oyun-oyuncak, kırtasiye ürünleri, kitap ve teknoloji ürünlerinde ürün yelpazesini genişleterek büyümeye devam eden Ataş Kırtasiye, kurumsal müşterilerine de ayrıcalık sağlıyor. Ataş Kırtasiye, lojistik anlamında yetersiz kalan müşterilerine bu alanda da destek veriyor.

Telefonla sipariş ağını da etkin ve profesyonel anlamda kullanan Beykozluların yoğunlukla tercih ettiği Ataş Kırtasiye, 0216 465 74 10 - 11 numaralı telefonlardan siparişleri kabul ediyor.Okul ürünleri
Ataş Kırtasiye, okul öncesi ve okul dönemi tüm eğitim ürünleri, eğitim malzemeleri ve bayisi olduğu yayın kuruluşlarının eğitim kitaplarına mağazalarından erişim imkânı sağlıyor. Öte yandan, eğitim kurumlarının her türlü eğitim, kırtasiye ve diğer ihtiyaçlarını temin ederek lojistik destek veriyor.


Oyun - oyuncak

“7’den 70’e herkes için oyun-oyuncak Ataş Kırtasiye’de” sloganıyla çocuklar ve yetişkinler için, kısaca herkes için oyuncak ve zeka oyunları Ataş Kırtasiye mağazalarından temin edilebiliyor.


Kırtasiye ürünleri

Kırtasiye ürünlerinde de yıllardır Beykozluların tercihi olan Ataş Kırtasiye, her türlü okul, ofis ve diğer kırtasiye ihtiyaçlarını yüzlerce markanın binlerce ürünü ile karşılamaya çalışıyor.

Kitap

Kitaplarda da farklı olduğunu yıllardır ispatlayan Ataş Kırtasiye, seçkin yayınevleri ve diğer tedarik kanallarını kullanarak kültür kitapları, okul kitapları, eğitim ve diğer kitap çeşitlerini mağazalarında bulundurup binlerce kitap için erişim kolaylığı sağlıyor.

Kurumsal

Ataş Kırtasiye, kurumsal müşterilerine ayrıcalık tanımayı da ihmal etmiyor. Kurumsal üyelerine ofisleri için gerekli olan tüm ihtiyaçlarında hızlı ve ekonomik şekilde müşteri temsilcileri ile talep, tedarik ve lojistik anlamda tam destek veriyor. 


Otağtepe Caddesi'nde hizmet vermeye devam eden Ataş Kırtasiye'nin kurucusu Ahmet Ataş, kırtasiye sektörü ile ilgili yaptığı açıklamada, “Gelişen kırtasiye sektörünü çok yakından takip ediyoruz. Daima kendimizi güncel tutarak, müşterilerimizin taleplerini eksiksiz karşılayıp, doğruluk ve dürüstlük ilkelerimizle tam müşteri memnuniyeti sağlıyoruz" şeklinde konuşan Ataş sözlerini şöyle sonlandırdı.

Ataş, “Hedefimiz, büyümekte olan firmamızı kurumsallaştırarak, şube sayımızı artırıp verdiğimiz kaliteli hizmetimizi sürdürmek, çalışan sayımızı artırarak iş istihdamı sağlamak, e-ticaret sistemine geçerek tüm Türkiye’ye çevrimiçi hizmet verebilmek, kurumsal müşteri portföyümüz için b2b sistemine geçmek ayrıca kurumsal şube açılarak hizmet kalitemizi ve işlem hacmimizi artırmaktır" dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Kavacık, Ataş Kırtasiye, Ahmet Ataş

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"