Beykoz muhtarları bu ay hangi kararları aldı?

Beykoz Muhtarlar Derneği aylık olağan toplantısını İBB Beykoz Koru Tesislerinde yaptı.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği Beykoz’da Toplandı

Türk Dünyası Belediyeler Birliği Şubat Ayı olağan toplantısı Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ev sahipliğinde yapıldı.

Evladı Mehmet Demir’e yaşam umudu oldu

Beykoz Belediyesi eski CHP Meclis üyesi ve Beykoz Pazarcılar Derneği Başkanı Mehmet Demir Florence Nightingale Hastanesi’nde önemli bir operasyon geçirecek.

Bu kitap Beykoz’a bir vefa borcudur

Muharrem Kaşıtoğlu’nun yazarı olduğu “Beykoz Masalı” simli kitabın tanıtım lansmanı, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde yapıldı.

Beykoz'da 21-22 Şubat 2018'de su kesintisi

Beykoz'un bazı mahallelerine yenileme çalışmaları nedeniyle 21 Şubat 23.00 ile 22 Şubat 11.00 saatleri arasında su verilemeyecek.

Beykoz Belediyesi 277 kişinin başvurusunu kabul etmedi

Beykoz Belediyesi'nde, iştiraklere alınacak personel çalışmaları tamamlandı. Buna göre 277 kişinin başvurusu tespit komisyonunca uygun görülmedi.

Beykoz'da kadro sınavına girecek sağlık çalışanları

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, Beykoz'da kadroya alınabilecek sağlıkçılarının listesini yayınladı. Bundan sonraki aşama ise kurum içi sınav olacak.

Çubuklu fırsatı kaçırsa da umudunu koruyor

İstanbul Amatör Liglerinin altyapı takımlar düzeyindeki Beykoz temsilcilerinden Çubukluspor, hafta sonu oynanan U19 maçında kaçan fırsatın hüznünü yaşıyor.

Kavacıkspor’da Yelkenspor şanssızlığı

İstanbul SAL Klasman B Grubu Beykoz temsilcilerinden Kavacıkspor, Küçükyalı Yelkenspor karşısında iyi bir görüntü çizmesine rağmen 3 puanın üzüntüsü yaşadı.

Bir şampiyonumuz var... Beykoz 1908 U19

İstanbul Amatör Ligleri U19 / 1. Lig 20. Grubu'nun lideri olan Beykoz 1908 A.Ş. U19 Yaş Grubu Takımı Şampiyonluk ipini göğüsledi.

Beykoz Masterleri ağır yara aldı: 0-3

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Marmara 1. Grubu ekiplerinden Beykoz Masterler'i, Paşabahçe Stadı'nda konuk ettiği Bostancı Veteranlar karşısında 3-0'lık bir yenilgi aldı.

Beykoz Belediyespor haftayı galibiyetle kapattı

Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde mücadele eden Beykoz Belediyespor, evinde konuk ettiği Aziziye Belediyesi Termalspor'u 25-23 yendi.

Beykoz'da herkes kafasına göre takılıyor

Beykoz'un en önemli sorunlarında bir olan ve yıllardır çözüm bekleyen otopark sorunu herkesi kafasına göre çözüm üretmeye zorluyor...

Beykoz Denizciler Derneği Murat Miniç ile 'devam' dedi

Merkezi Üsküdar'da bulunan Beykoz Denizciler Derneği'nin yapılan Olağan Genel Kurulu'nda mevcut başkan Kaptan Bilgehan Murat Miniç ile yola kakarı alındı.

Çubukluspor gençleri büyük fırsat tepti

İstanbul Amatör Ligleri U19 /1.Lig 19.Grubunda ilk 2 sırada bulunan iki ekibin Ortaçeşme Stadındaki karşılaşmasından gol sesi çıkmadı.

Beykoz 1908 gençlerinden 2 gollü futbol

Beykoz 1908 ile Çamlıcaspor takımları arasında oynanan karşılaşmadan 2-0'lık galibiyet ile ayrılan ev sahibi takım grubun liderlik koltuğuna oturdu.

Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi, Ramazan’da açılıyor

Osmanlı döneminde devasa eserler yapılan İstanbul’da, Cumhuriyet tarihinin en büyük camisi olan Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi ramazanda açılıyor.

Beykoz Vakfı’na 1 milyon TL masraf yapıldı

Beykoz’un kültür-sanat ve sosyal hayatının merkezlerinden Beykoz Vakfı yenilenen çehresi ile kapılarını sanatseverlere yeniden açtı.

Gaye İnsan Derneği, Bangladeş'te medrese açtı

Dost Beykoz Yazarı Bilgehan Murat Miniç'in Başkanı olduğu Gaye İnsan Derneği, mazlum coğrafyalardaki ihtiyaç sahiplerine yardımları ulaştırmaya devam ediyor.

Beykoz Vakfı artık Beykoz'a hizmet edecek

Beykoz’un kültür-sanat ve sosyal hayatının merkezlerinden Beykoz Vakfı yenilenen çehresi ve kültür sanat faaliyetleriyle kapılarını yeniden açıyor.

Beykoz'da 20 çifte 14 Şubat nikahı

Beykoz’da 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla nikâh başvurusu yapan 20 çift keman ve gitar eşliğinde evet dedi.

Beykoz gençlerinden şampiyonluğa bir adım daha

İstanbul Amatör Ligleri U19 / 1. Lig 20. Grubunun müsabakasında lider Beykoz 1908, Paşabahçe Stadı'nda Pendikgücü'nü konuk etti.

Paşabahçespor gençleri penaltı ile teslim oldu

İstanbul Amatör Ligleri hafta içi mesailerinden birinin adresi daha Beykoz'daki Paşabahçe Stadı oldu.

Beykoz amatörleri 17-18 Şubat 2018 maç programı

Beykoz'un amatörler kulüplerinin 17 - 18 Şubat 2018 tarihli hafta sonu maç programı belli oldu. Buna göre program şöyle olacak:

İHH, Beykoz'da Zeytin Dalı diyecek

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı, Zeytin Dalı Harekatı ve öncesinde hayatını kaybeden şehitler için anma gecesi düzenliyor.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"