Eğitim

Eğitim

Toplum Destekli Polis İş Okulu’nda

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Bürosu, Beykoz İş Okulu öğrencilerine 155 ve 1550 Alo Kanka hattının önemini anlattı.

Eğitim

Türker İnanoğlu, 4+4+4 sistemine hazır

Çavuşbaşı Baklacı Mahallesinde 4+4+4 sistemine uygun olarak yeniden restore edilen Türker İnanoğlu İlk ve Ortaokulu açıldı.

Eğitim

TEGV’de yeni etkinlik yılı başlıyor…

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Beykoz’da bulunan iki öğrenim birimi Beykoz ve İpek Kıraç çocuklarla ücretsiz etkinliklerine başlıyor.

Eğitim

TODEM’den bin öğrenciye okul armağanı

Beykoz Toplumsal Destek Merkezi (TODEM), Eğitim öğretim yılı öncesinde bin ihtiyaç sahibi çocuğa okul forması, ayakkabı, kırtasiye ve çanta yardımı yaptı.

Eğitim

Beykoz Belediyesi’nden eğitime destek

2012-2013 eğitim-öğretim yılının başlamasına çok az bir zaman kalırken Beykoz’daki okullarda hazırlıklar hummalı şekilde devam ediyor, Beykoz Belediyesi’nin boya ve temizlik malzemesi desteğiyle okullar yeni eğitim yılına ter temiz hazırlandı.

Eğitim

23 Branşta ücretsiz kurslar başlıyor

Beykoz Belediyesi’nin 23 farklı branşta düzenlediği kültür-sanat ve eğitim kursları için kış dönemi kayıtları başlıyor. Kayıtlar, 3-21 Eylül tarihleri arasında kurs merkezlerine yapılabilecek.

Eğitim

Beykoz Lojistik’te 3. mezuniyet coşkusu…

İlk mezunlarını 2010 yılında veren Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Hidiv Kasrı’nda düzenlen görkemli bir törenle 481 öğrencisini mezun ederek iş hayatına uğurladı.

Eğitim

Beykozlular trafikte daha bilinçli...

‘Trafikte Sorumluluk Hareketi’ kapsamında vatandaşları trafik kuralları konusunda bilinçlendirmek amacıyla...

Eğitim

Bilgili Hanımlar sertifikalarını aldı...

İlçedeki ev hanımlarının bilgisayar öğrenmeleri ve teknolojik imkânlardan faydalanmalarını sağlamak amacıyla hizmet veren ‘Bilgili Hanım Otobüsleri’nin yeni mezunlarına düzenlenen törenle sertifikaları takdim edildi.

Eğitim

Sınav stresiyle nasıl başa çıkılır?

Eğitime verdiği destekle daima ilçedeki öğrencilerin yanında yer alan Beykoz Belediyesi, sınav başarısını artırmak amacıyla ilköğretim ve liselere yönelik “Motivasyon ve Kaygı Yönetimi” seminer programları başlattı.

Eğitim

İSMEK Kanlıca Sergisi’nin açılışı yapıldı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, sanat ve meslek eğitiminde önemli hizmetler veren İSMEK Kanlıca Şubesi yılsonu resim sergisinin açılışını yaptı.

Eğitim

Engelli öğrenciler hünerlerini sergiledi

Beykoz’daki eğitim uygulama ve iş okullarında eğitim gören engelli öğrenciler, Engelliler Haftası’nda (10-16 Mayıs) düzenledikleri gösterilerle başarı ve hünerlerini sergiledi.

Eğitim

Bu okul gazetesi alkışlanır…

İlçemizin güzide eğitim kurumlarından olan Paşabahçe İlköğretim Okulu’nun çıkarmış olduğu gazete birbirinden ünlü konukları ile yaptığı röportajlar ile dikkatleri fazlası ile çekmeyi başardı.

Eğitim

Ezanı güzel okuma ve musiki kursu açıldı

Beykoz Müftülüğünce din görevlilerine yönelik Ezanı Güzel Okuma ve Musiki Kursu açıldı. Emekli din görevlisi Zeki Durmuş tarafından verilen kurs programında musiki bilgisi yanında, makam bilgisi ve makamlara uygun ilahiler öğretilecek.

Eğitim

Bilgili Hanım Anadolukavağı ve Yalıköy’de

Beykozlu ev hanımlarına bilgisayar ve internet eğitim veren “Bilgili Hanım” kursu Anadolukavağı ve Yalıköy Mahalleleri’nde yeni kurs dönemine başlıyor.

Eğitim

Nasıl öğreneceğinizi biliyor musunuz?

Kavacık Selahattin Karakaşlı İlköğretim Okulu öğrencileri üniversite hocalarından ders alıyor.

Eğitim

Okullarda ortak sorun spor salonu ihtiyacı

Beykoz’da faaliyet gösteren Okul Aile Birliği Başkanları ile üyelerine, Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen yemekle bir araya geldi.

Eğitim

Beykoz Lojistik'te afet tartışması

Mars Logistics, UND, AKUT ve Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu'nun ortaklaşa organize ettikleri, ‘Afet Lojistiği’nin önemine dikkat çekmek ve yaklaşan İstanbul Depremi öncesinde bir farkındalık yaratabilmek amacıyla bir panel düzenlendi.

Eğitim

Beykoz Anadolu Lisesi Nevruz ile coştu

Baharın gelişini simgeleyen “Nevruz Bayramı” Beykoz Anadolu Lisesi’nde düzenlenen programla kutlandı. Programda öğretmenler piyano çaldı, öğrenciler şarkı söyledi.

Eğitim

Beykozlu miniklerden Van’a yardım

Beykoz Saadettin Gökçepınar İlköğretim Okulu 3-B sınıfı öğrencileri örnek bir çalışmaya imza attı...

Eğitim

Celal Aras Lisesi’ne iki yeni laboratuvar

Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanı merhum Celal Aras’ın adını taşıyan ve geçtiğimiz yıl eğitim öğretime başlayan lisesinin, Beykoz Orta Dereceli Okullar Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından yapılan Fizik ve Kimya laboratuvarları hizmete açıldı.

Eğitim

Emre Kongar, Acarkent Doğa Koleji’nde

Ülkemizin yetiştirmiş olduğu en mümtaz bilim insanlarından biri olan Sayın Prof. Dr. Emre Kongar, Acarkent Doğa Koleji’ni ziyaret etti.

Eğitim

İnsan kaynakları eğitimleri sürüyor…

Beykoz Belediyesi’nin İnsan Kaynaklarının geliştirilmesi, verimli kullanılması ve bu alanda ortak eğitim çalışmalarını organize etmek üzere, Marmara Belediyeler Birliği ile yapılan protokol çerçevesinde verilen eğitimlerin konuları kurum içi ve kişis

Eğitim

23 Branşta ücretsiz kurslar başlıyor

Beykoz Belediyesi’nin öğrencilere derslerinde takviye sağlamak, yeteneklerini keşfedecekleri alanlar sunmak ve yetişkinlere hobi alanları açmak üzere 23 farklı branşta düzenlediği kurslar için kayıtlar başladı.

Eğitim

Doğa Koleji’nde mobil eğitim devri...

Özgün ve öğrenci odaklı eğitim sistemiyle eğitim teknolojilerinde liderlik bayrağını taşıyan Beykoz Doğa Koleji, 2012 eğitim yılında Turkcell ile yeni bir eğitim projesine başlayacağını açıkladı.

Eğitim

Başarılı öğrenciler ödüllendirildi...

2011–2012 eğitim öğretim yılının ilk yarısında başarı sergileyerek dereceye giren ilk ve orta öğretim öğrencileri, Beykoz Belediyesi tarafından ödüllendirildi…

Eğitim

KOSGEB'den girişimcilere eğitim fırsatı

Kendi işini kurmak isteyenlere ve iş fikrine sahip olanlara rehberlik etmek amacıyla Beykoz’da açılan KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri için başvurular alınmaya başladı.

Eğitim

Paşabahçe İlköğretim'de karne heyecanı

Tüm ülkede olduğu gibi Beykoz’da da yarıyıl tatili başladı… Dost Beykoz her zaman olduğu gibi karne töreninde, Paşabahçe İlköğretim Okulu’nda idi.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"