CHP Beykoz eğitimcileri ihmal etmedi…

  • 25.11.2016 19:21
  • Güncelleme: 25.11.2016 19:22
  • Okunma: 5261 kez
  • Yorum: 0
CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ve Yöneticileri 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi’ni ziyaret etti.
CHP Beykoz eğitimcileri ihmal etmedi…

Ziyareti sırasında okul öğretmenlerine, Beykoz Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerinin kendisi için hazırlamış olduğu plaketi veren Başkan Mahir Taştan, "24 Kasım benim için çok önemli. Çünkü bende bir öğretmen çocuğuyum” ifadelerini kullandı.

 

“Öğretmenlik mesleği parayla yapılabilecek bir meslek değil…  Çünkü benim nazarımda bedeli yok. Emek ister, sevgi ister, tecrübe ve başarı ister” şeklinde konuşan CHP Beykoz İçe Başkanı; “başta Atatürk ve rahmetli babam Mehmet Taştan olmak üzere tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü kutlarım” dedi.

 

Başkan Taştan’a, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında yapmış olduğu ziyaretlerde, ilçe yöneticileri, kadın kolları yöneticileri, gençlik kolları yöneticileri ve meclis üyeleri eşlik etti.

 

 

Benim ilk öğretmenim olan babam bana başarının sevgiden geçtiğini öğretti diyen Taştan, "çünkü biliyorum ki, çocuklarımızın başarabilmeleri için onlara şans verilmeli, çocuklarımızın başarılarını görmek, onları topluma kazandırmak bir öğretmene verilecek en güzel hediyedir” dedi.

 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: CHP, Beykoz, 24 Kasım, Ziyaret

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz