CHP Beykoz İlçe Başkanı Dost Beykoz'a konuştu

  • 0
  • 4069
CHP Beykoz İlçe Başkanı Dost Beykoz'a konuştu

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz'da ilk kez seçim kazandı... Seçim zaferinin mimarlarından CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan, ilk kez Dost Beykoz'a konuşarak birçok konuya açıklık getirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri'nin ardından ilk kez Dost Beykoz'a konuştu.

Seçim sürecinde bir kalp rahatsızlığı geçirdikten sonra annesi Şüküve Taştan'ı kaybeden Taştan, zorlu seçim sürecinde Meclis Üyesi listelerinin nasıl yapıldığından, Alaattin Köseler ile olan diyaloğuna, kongredeki söylemlerinden, seçim döneminde yayınlanan anketlere, seçim akşamı İlçe Seçim Kurulu'nda yaşananlardan, siyasi hedeflerine kadar birçok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

CHP Beykoz İlçe Başkanı Taştan, seçim döneminde yayınlanan anketlerden kendilerinin de haberdar olduğunu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile aralarında konuya ilişkin konuşmayı da anlattı.

Belediye kadrosunun oluşmasında ince eleyip sık dokuduklarını ifade eden Taştan, "Beykoz'a verdiğimiz sözü tutacağız. Metro çalışmalarından mevcut devam eden hizmetlere kadar Beykozlunun Beykoz'da kalmasını sağlayacak her şeyi yapacağız" ifadelerini kullandı.

Mahir Taştan'ın seçim sürecinin öncesi ve sonrasına ilişkin özel açıklamaları 29 Nisan 2024 günü Dost Beykoz'da yayınlanacak.

Haber Merkezi

Murat Aydın fotoğraf tutkusunu sürdürüyor
Önceki Murat Aydın fotoğraf tutkusunu sürdürüyor
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz