Beykoz’da okul yönetimleri ağırlandı

  • Güncelleme: 01.12.2016 18:15
  • Okunma: 4439 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün 'Öğretmenler Günü' dolayısıyla program düzenlendi.
Beykoz’da okul yönetimleri ağırlandı

İBB Beykoz Koru Sosyal Tesislerinde düzenlenen programa Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Belediye Başkan Yardımcıları Salim Öztürk, Mahmut Gülbasar, Muharrem Kaşıtoğlu, Belediye Meclis üyeleri, Kosova Prizren Meclis Üyesi Sevil Kazaz, Kosova Esnaf Derneği Başkanı Enver Kazaz, Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve Okul Aile Birlikleri iştirak etti.

Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı gecede yaptığı konuşmada, eğitimin çok kutsal bir iş, öğretmenlerin de kutsal işçiler olduklarını vurgulayarak, “Tüm insanları yetiştiren bir ailenin yanı sıra bir de öğretmeni vardır. Hep hayırla hatırlanır ve anılır. Ülkemize hizmetleriniz dolayısıyla hepinizi kutluyor, nice Öğretmenler Günü’nde birlikte olmayı temenni ediyorum” dedi.

Başkan Çelikbilek: “Kutsal ve ölümsüz meslek öğretmenlik”

Başkan Yücel Çelikbilek de konuşmasında, “Öğretmenlik özveri ve fedakârlık isteyen kutsal olan, insanlık tarihinin en anlamlı ve ölümsüz mesleğidir. Öğretmenlik mesleğini bizleri yüce gayemize ulaştıran bir vasıta olarak görüyorum. İcra ettiğiniz mesleğin ne kadar onurlu ve yüce bir gayeye hizmet ettiğini göstermesi bakımından anlamlıdır. Siz değerli öğretmenlerin öğrencilerinize sevgiyle bilgilerinizi paylaştığınızı onları gelecek nesillere en iyi şekilde hazırladığınızı tanık oluyoruz. Belediye olarak öğretmenlerin başarısını artırmak ve eğitim imkânlarını iyileştirmek için her türlü katkıyı sunduk, sunmaya da devam edeceğiz. Bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay da Öğretmenler Günü’nü kutlayarak, öğretmenlerin başarısını artırmak ve eğitim imkânlarını iyileştirmek için her türlü katkıyı sunduklarını söyleyerek, yapmış oldukları faaliyetleri içeren bir sunum gerçekleştirdi.

Kaymakam Katırcı ve Başkan Çelikbilek gecenin sonunda katılımcılara hediye takdiminde bulundu.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz