Beykoz Güzelcehisar okulunun müdürü kalp krizi geçirdi

  • Güncelleme: 15.02.2017 14:44
  • Okunma: 9591 kez
  • Yorum: 1
Beykoz Güzelcehisar İlkokulu Müdürü Mehmet Bakır Sarımurat, evinde kalp krizi geçirdi.
Beykoz Güzelcehisar okulunun müdürü kalp krizi geçirdi

Eğitim-Bir-Sen Beykoz Şube Başkanı ve Beykoz Güzelcehisar İlkokulu Müdürü Mehmet Bakır Suratmurat, dün akşam saatlerinde evinde kalp krizi geçirdi. Ailesinin ambulansa haber vermesiyle hastaneye kaldırılan Müdür Sarımurat'ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Ümraniye Ihlamurkuyu'daki evinde gece 03.00 sularında rahatsızlanarak kalp krizi geçiren Sarımurat, 112 Acil Yardım ekipleriyle Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Müdür Sarımurat'a ilk müdahaleyi hastaneye gittiği sırada 112 ekipleri gerçekleştirdi fakat hastaneye ulaşamadan kalbi tekrar durdu.

Sağlık görevlilerinin yoğun müdahalesi sonrasında kalbi tekrar çalıştırılan Eğitim-Bir-Sen Beykoz Şube Başkanı Mehmet Sarımurat, getirildiği eğitim ve araştırma hastanesinde acil bir şekilde ameliyata alındı ve anjiyo yapıldı.

Ameliyat sırasında kalbi tekrar duran Sarımurat, Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yoğun bakım ünitesinde uyutuluyor.

Sağlık durumu hakkında doktorların yarın bir açıklama yapması beklenirken, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay'da hastaneye gelerek Sarımurat'ın ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti ve doktorlardan bilgi aldı.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

ünal yavuz (4 yıl önce)

MÜDÜRÜM RABBİM ŞİFA VERSİN İNS

Yorum Yaz