Eğitim

Beykoz Lojistik'te 7. kez mezuniyet töreni yapıldı

Beykoz Lojistik'te 7. kez mezuniyet töreni yapıldı
26.06.2016 19:46
| | |
9083

Foto galeri Video galeri

Beykoz'un eğitimdeki en önemli markalarından olan Lojistik Meslek Yüksekokulu, Hıdiv Kasrı'ndaki törenle 7. dönem mezunlarını uğurladı.

Bir Meslek Yüksekokulu'ndan fazlasına sahip olan ve adını Beykoz Üniversitesi olarak güncellemeyi bekleyen Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu'nda bugün mezuniyet coşkusu yaşandı. Bu yıl yedinci kez mezun veren okulun 2016 Birincisi Mahmut Ölçer olurken, derecelendirmede erkek öğrencilerin başarıları ise dikkat çekti.

Dost Beykoz Başyazarı ve Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyeti Üyesi Muharrem Ergül'ün de katıldığı ve dereceye girenlere Onur Belgeleri'ni sunduğu programda, CHP İstanbul eski Milletvekili Oktay Ekşi ve CHP Beykoz İlçe eski Başkanları'ndan Seyit Usta da vardı. Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Kurucusu ve Mütevelli Heyeti Başkanı Ruhi Engin Özmen ise yaptığı konuşmada mezun olan tüm öğrencilere gelecek hayatlarında başarılar diledi. Programı yalnızca Dost Beykoz takip etti.

Hıdiv Kasrı'nda gerçekleştirilen Mezuniyet Programı, yapılan protokol konuşmalarının ardından diploma dağıtımı ile devam etti. Lojistik'in Akademik kadrosu birer birer kürsüye gelerek, hem öğrencilerin diplomalarını verdi hem de topluca fotoğraf çekindi. Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu'nun en sevilen Hocalarından olan Prof. Dr. Nüket Güz de diploma vermek için birçok kez kürsüye geldi ve bu sırada sempatik hareketleriyle dikkat çekti. Diplomalarını Nüket Hocalarının elinden alan öğrenciler ise oldukça duygusal anlar yaşadı ve mezuniyet sonrası okuldan ayrılacak olmanın hüznünü arkadaşlarıyla paylaştı.

'Mezuniyetin sonunda yemin edildi, kep fırlatıldı'

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu'nun Mezuniyet Balosu'nda mezun olan öğrenciler kadar aileleri de heyecanlıydı. Mezuniyet için gerçekleştirilen töreni başından sonuna kadar izleyen veliler, bu sırada hem çocukları hem de onların öğretmenleriyle bol bol fotoğraf çekindi. Törenin sonunda ise önce öğrenciler mezuniyet yemini etti ardından da hepbirlikte keplerini havaya fırlattı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Lojistik Meslek Yüksek Okulu, Mezuniyet

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"