Siyaset

Siyaset

Yüzde 52 başarıysa bu tasviye niye?

Daha önce Beykoz Belediye Başkan yardımcıları arasında değişiklik yapmak isteyen AK Parti Beykoz İlçe Yönetimi içindeki bazı isimler, Belediye Başkan yardımcılarını değiştiremeyince AK Parti’nin mahalle temsilcilerini değiştirdi.

Siyaset

CHP’de beklenen karar: 'Kınama'

CHP’nin Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından disipline verilen 4 meclis üyesi ile ilgili İl Disiplin Kurulu kararını verdi…

Siyaset

Kayalıoğlu Genel Başkan yardımcısı oldu

Beykoz’un yakından tanımış olduğu siyasilerden Ayten Kayalıoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcılığı’na getirildi.

Siyaset

Beykoz Muhtarları Kılıçdaroğlu ile görüştü

Son günlerde yine Beykoz’da tırmanışa geçen Ecri Misil mağdurları muhtarların kapısını aşındırıyor… Bu durum karşısında çaresiz kalan Beykoz Muhtarları da siyasilerden çözüm istiyor.

Siyaset

AK Parti 10. yaşını iftarla kutluyor

Türk siyaset tarihin en büyük partisi olan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beykoz İlçe Başkanlığı, 10. Yılını iftar yemeğiyle kutluyor…

Siyaset

Salih Birinci Başkanlıktan istifa etti...

Halkın Sesi Partisi'nde Genel Başkan Yardımcılarının istifalarının yankıları sürerken, Beykoz İlçe Başkanı Salih Birinci de görevinden ayrıldığını bildirdi.

Siyaset

CHP Meclis Grubu’nda disiplin şoku

12 Haziran 2011 Milletvekili Genel Seçimleri’nin hemen akabinde İsmet Konca’nın istifasıyla başlayan ve Beykoz’da her geçen gün daha sesli dile getirilen ifadeler CHP Beykoz İlçe Yönetimi’ni harekete geçirdi.

Siyaset

Erdal Öztürk CHP Grup Başkan Vekili

Cumhuriyet Halk Partisi’nde, 12 Haziran seçimleriyle birlikte yerinden oynayan taşlar oturuyor…

Siyaset

CHP’den Çelikbilek’e nezaket ziyareti

CHP Beykoz İlçe Başkanlığına atanan Nagihan Akan, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Siyaset

Nagihan Akan’dan ilk resmi ziyaret

29 Mart Seçimleri’nden sonra sarsılan CHP Beykoz İlçe Yönetimi’ndeki yen yapılanma resmi ziyaretlerine başladı.

Siyaset

SP’den Dost Beykoz’a nezaket ziyareti

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Burhan Öz, Dost Beykoz’a bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Siyaset

CHP’de beklenen atama yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı İsmet Konca’nın istifasının ardından yerine başkanlığa Nagihan Akan atandı...

Siyaset

Egemen Bağış'tan Beykoz'a teşekkür

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, seçim sonrası AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek, Beykoz halkına teşekkür ettiğini söyledi.

Siyaset

AK Parti’de seçim sonrası hareketlilik

12 Haziran Seçimleri’nden zaferle çıkan AK Parti’de seçim sonrası hareketlilik başladı…

Siyaset

Sadık Ali Uslu anahtarı teslim etti.

Sadık Ali Uslu, 17 Haziran itibariyle MHP Beykoz İle Başkanlığı'ndan istifa ederek görevini bıraktığını açıkladı.

Siyaset

MHP’de Hasan Karakaya sesleri

Beykoz’da seçim sonrası yaşanan istifalar siyasete hareket getirdi… İstifa eden MHP Beykoz İlçe Başkanlığı’na, Beykoz Giresunlular Dernek Başkanı Hasan Karakaya’nın getirileceği söylentileri Beykoz’da bomba etkisi yaptı.

Siyaset

İsmet Konca İl Yönetimi’ni topa tuttu…

12 Haziran Seçim Sonuçlarının açıklanmasının ardından görevinden istifa eden CHP Beykoz eski İlçe Başkanı İsmet Konca İl Başkanlığı’nı topa tuttu.

Siyaset

CHP Beykoz İlçe Başkanı İstifa etti

12 Haziran 2011 Milletvekili Genel Seçimleri’nden alınan sonuçlar, CHP Beykoz İlçe Başkanı İsmet Konca’yı istifaya sürükledi.

Siyaset

Beykoz’da CHP'nin oyları düştü

AK Parti’nin iki kez yasalaştırmasına rağmen CHP’nin Anayasa Mahkemesi’ne taşıdığı bir kez de eski Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in veto ettiği (2B) Orman Vasfını Yitirmiş arazilerin kullanıcılarına satışına ilişkin yasayı Beykoz’da propaganda mal

Siyaset

AK Parti zaferi nasıl kutladı?

12 Haziran 2011 Seçimleri’nde büyük bir başarı elde eden AK Parti, Beykoz’da zafer kutladı.

Siyaset

Beykoz’da seçim oldukça sakin

Beykoz’da 12 Haziran 2011 Milletvekili Genel seçimleri bazı bölgelerden gelen küçük çaplı sorunlarına haricinde oldukça sakın geçti…

Siyaset

Başkan Çelilkbilek’ten yeni mesajlar

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beykoz esnafını ağırlamaya devam ediyor…

Siyaset

Abdullahoğlu’ndan çarpıcı anektod

Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Beykoz İlçe Başkanlığı, 1. Bölge Milletvekili adaylarını Beykoz meydanında halka tanıttı.

Siyaset

Adem Sefer ilk kez

Seçim sonuçlarına ilişkin çok çeşitli yorumların yapıldığı Beykoz’da Adalet ve Kalkınma Partisi son hamlelerini yapıyor…

Siyaset

Yalçın Topçu’yu Alp Muhsin karşıladı

İstanbul’un Fethinin 558. Yıl dönümü nedeniyle Beykoz Çayırı’nda bir kutlama programı düzenleyen BBP Beykoz İlçe Teşkilatı, merhum Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu’nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu ve BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu ve İl Başkanı Bayram Karaca

Siyaset

Rizeli vekil adayları Beykoz’da buluştu

Rizeli milletvekili adayları (RİDEF) Rize Dernekler Federasyonu’nun daveti üzerine Anadoluhisarı Sabancı Öğretmen Evi’nde bir araya geldi.

Siyaset

Beykoz'a ne söz verdiysek yaptık

Ergüvan Şenliği’ne katılmak üzere gelmiş Beykoz’a gelen İBB Başkanı Topbaş, STK temsilcileri ve muhtarlarla sorunları konuştu.

Siyaset

CHP Mahkeme kapılarında yatıyor

Beykoz’da yapmış olduğu projeleri anlatan Başkan Çelikbilek, CHP tarafından sürekli engellendiğini ve CHP’nin mahkeme kapılarında yatıp kalktığını söyledi.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"