BBP Beykoz Kadın Kolları’ndan Yazıcoğlu’na vefa

  • 19.03.2017 16:50
  • Güncelleme: 19.03.2017 16:51
  • Okunma: 7923 kez
  • Yorum: 0
BBP Beykoz Kadın Kolları tarafından düzenlenen Muhsin Yazıcıoğlu'nu anma programı Beykoz Vakfı Konferans Salonu’nda gerçekleşti.
BBP Beykoz Kadın Kolları’ndan Yazıcoğlu’na vefa

Beykoz Alperen Ocakları Başkanı Hasan Şimşek, Alperen Ocakları Kadın Kolları Başkanı Şevval Ecevit ve BBP Beykoz ilçe Eski Başkanı Özer Güneş'in konuşmacı olarak katıldığı programın onur konuğu ise İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Öğretim Üyesi ve Merhum Yazıcıoğlunun dava arkadaşı Prof. Dr. Mustafa Delican'dı.

Kuranı Kerim tilaveti ile başlayan program Muhsin Yazıcıoğlunun son seçim konuşmasının videosunun izlenmesi ile devam etti.

Konuşmacıların duygu yüklü ifadeleri salonu dolduran konukların da duygulu anlar yaşamasına yol açtı. Dost Beykoz Yazarları Melih Perçin ve Bilgehan Murat Miniç, CHP İlçe Başkanı Mahir Tastan ve Meclis Üyesi Cavit Gül'ün de iştirak ettiği programa Beykoz dışından da BBP camiasının önemli isimleri katıldı.

Hanımlar komisyonunun program öncesinde ve sonrasında organize ettikleri yemek ikramının da yapıldığı etkinlik okunan dualar ve Fatihalarla sona erdi...

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz