Siyaset

Bayan Erdoğan ve Bayan Çelikbilek Huber Küşkü’nde buluştu

Bayan Erdoğan ve Bayan Çelikbilek Huber Küşkü’nde buluştu
16.03.2017 16:41
| | |
9397

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Huber Köşkü'nde kadınlarla bir araya geldi. Davete Beykoz Belediye Başkanı'nın eşi Ayşe Çelikbilek'te katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kadın siyasetçilerle bir araya geldi. davetliler arasında, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in eşi Ayşe Çelikbilek ve AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf'da vardı.

Emin Erdoğan, Tarabya'daki Cumhurbaşkanlığı Huber Köşkü'nde, öğle yemeğinde kadınlarla bir araya geldi. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen özel toplantıda konuşan Erdoğan, "Ülkemizde bugüne kadar olanlar sizleri yanıltmasın. Hayata geçirilebilmiş bütün hayaller güçlü lider sayesindedir. Referanduma gittiğimiz şu günlerde daha da kenetlenmeliyiz. Cumhurbaşkanlığı Sistemi, Tayyip Erdoğan için değildir. Asıl Tayyip Erdoğan sonrası için gereklidir" ifadelerini kullandı.

Emine Erdoğan, konuşmasının devamında AK Parti teşkilatlarının çok güçlü olduğunu ve sayıca üstün olduğunu belirtti.

Yaklaşık iki saat süren toplantı sonrası "Yeni Türkiye ruhunda buluşmak üzere" diyerek kadınlarla vedalaşan Emine Erdoğan, "birlik ve beraberlik" vurgusu yaptı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in eşi Ayşe Çelikbilek ise, “buluşmayla ilgili Dost Beykoz’a yapmış olduğu açıklamada, Sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Hanımefendi ile bir arada olmak tabii ki mutluluk verici, gündeme ve çalışmalara ilişkin sohbet etme imkanımız oldu. Hanımefendi’nin önem verdiği bazı sosyal çalışmalarımız var. Bunlar üzerinde bizimde hassasiyetimiz var” şeklinde konuştu.

 

Huber Köşkü'nde Emine Erdoğan'ın ev sahipliğindeki toplantıya AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Şeyma Döğücü'de katıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haber, Ayşe Çelikbilek, Emine Erdoğan, Huber Köşkü, Cumhurbaşkanlığı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"