Murat Miniç’ten, Melih Perçin’e destek…

  • 16.03.2017 16:17
  • Güncelleme: 16.03.2017 16:17
  • Okunma: 6055 kez
  • Yorum: 1
BBP Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Miniç, İlçe Başkanı Melih Perçin’in görevden alınmasını, “herkes kendine yakışanı yapar” şeklinde yorumladı.
Murat Miniç’ten, Melih Perçin’e destek…

BBP Genel Merkezi’nin 13 Mart günü almış olduğu “evet” kararının ardından bir basın açıklaması yapan BBP Beykoz İlçe Başkanı Melih Perçin’in görevden alınmasına tepki var.

30 Mart 2014 Yerel Seçimleri’nde BBP’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı olan Bilgehan Murat Miniç, İlçe Başkanı Melih Perçin’in, Genel Merkezin “evet” kararına tepki niteliği taşıyan açıklaması sonrası görevden alınmasına tepki gösterdi.

Bilgehan Murat Miniç, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamada, “Onurlu duruş sergileyerek istişare kararının değiştirilmesine karşı dik duran Büyük Birlik Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı BBP Genel Merkezi tarafından fesh edilmiştir. İlce Başkanımız Melih Perçin ve İlce yönetiminin yanında olduğumu beyan ederim. Bu karar hem Türk demokrasisine, hem de BBP tarihine kara bir leke olarak geçmiştir. Sayın ilce başkanımızın da dediği gibi herkes kendine yakışanı yapar...” dedi.

Haber Merkezi