Beykoz Ortaçeşme'de tehlikeli gerginlik

  • Güncelleme: 07.03.2020 18:20
  • Okunma: 20381 kez
  • Yorum: 12
Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin Beykoz Ortaçeşme'de yaptığı miting sonrası AK Partili ve CHP'liler arasında müzik gerginliği yaşandı.
Beykoz Ortaçeşme'de tehlikeli gerginlik

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından Ortaçeşme Meydanı'nda organize edilen "Neden hayır demeliyiz?" mitinginin bittiği sıralarda alandan geçen AK Parti Seçim aracınınn yüksek sesle müzik açmasına CHP'li vatandaşlar tepki gösterdi.

Güvenlik güçlerinin yoğun önlem aldığı miting sonrasında yüksek sesle parti müziği çalarak alandan geçen AK Parti seçim minibüsü güvenlik güçlerinin gözetiminde alandan uzaklaştırılırken, yaşanan gerginliğin büyümesine izin verilmedi.

AK Partili ve CHP'li vatandaşlar arasında argo kelimeler kullandığı görüldü.

Sosyal medya üzerinden paylaşılan video da olay en ince ayrıntılarına kadar görülürken, her hangi bir vatandaşın zarar görmediği olay sonrası kalabalık olaysız bir şekilde dağıldı.

Haber Merkezi

Yorumlar (12 Yorum)

Birkan (4 yıl önce)

Servisteki muzigi açanlara diyorumki Ne şerefsiz insanlarsınız insanlari tahrik etmekten başka bir halt etmezsiniz.

Recep Tolga Türkcan (4 yıl önce)

Yapılan açıkca tahrik. Araçtakilerin sesine bakarsan zaten ergen gençler. Ve ağızları çok pis. Ülke resmen çığrığından çıktı.

murat (4 yıl önce)

Hem adamları tahrık edın hem bıde kufur edın sızın yuzunuze tum akp lılerı böyle sanıyorlar sızın atıştıklarınız sızın tanıdıklarınız unutmayın yarın yıne yuz yüze bakacaksınız ınsanları tahrık etmeyın

METE DEMİR (4 yıl önce)

Ak Parti gibi fesat bir topluluk yok. İçleri güçleri fesatlık. yapılan ağır tahrik.

ÖZMEN (4 yıl önce)

Helal olsun OSMANLI TORUNLARINA nasıl girmişler chpkk lıların arasına helal sonuna kadar EVET.

Saniye (4 yıl önce)

Zavallı lar sonunu kadar hayırrrrrrrrr

Şaban (4 yıl önce)

Oradan geçerken akp midibüsü müziği kapata bilir di kendilerinden başka kimseye tahammülleri olmadığını bir kez daha göstermiş oldular bence

ismet yıldırım (4 yıl önce)

Özellikle olay çıkartmak için gelmişler. Bu video kaydının kendisi zaten bir suç delilidir. Halka karşı bu kadar saygısız, küfürbaz rezil adamların o partide bir gün bile tutulmaları bu rezilliklerine ortak olmak demektir... Bu haberi "alandan aracıyla birlikte geçen AK Partililer, CHP'li bir grup tarafından saldırıya uğradı." şeklinde vermekte, haberi dostbeykoz sosuna sokup servis etmek olsa gerek. Beykoz'a büyük geçmiş olsun diyorum.

kerim (4 yıl önce)

Hem parti seçim müziği açıp insanları tahrik ediyorlar sonra tepki görünce siz korku alıyor burda bize bir şey olmaz diyip esnafa güveniyorlar küfür ediyorlar küfürle karşılık görünce siz busunuz siz busunuz diye ağlıyor. Ses tonundan belli zaten çocuk oldukları Allah size akıl fikir versin. Bu ülkenin geleceği sizin gibi bölücülerse Allah bu ülkeyi sizler gibi şer odaklarından korusun.

Esengül yilmaz (4 yıl önce)

Videoyu izleyince görüyorsunuz ki bize saldırsinlar diyorlar ve olayi gören biri olarak anons aracindaki kişilerin insanlara çok terbiyesizce el hareketi yaptığını gördüm derhal akp Beykoz gerekli açıklamayı yapmalidir proveke etmek mağduru oynamak da bu olsa gerek..

aykut (4 yıl önce)

haber başlığı akparti ve chp liler arasında gerginlik yaşandı mı olmalı eyyy beykozun en objektif gazetesi olarak bilinen dost beykoz.bu haberi yapanların vicdanına sesleniyorum.koyduğunuz video yu izlemediniz mi video açık açık olayın tam anlamıyla provakasyon olduğunu göstermiyor mu? açıkçası dost beykoz gazetesine yakıştıramadım bu başlığı bugün o mitingi baştan sona izleyen biri olup olay anında orda olan birisi olarak bu haberin başlığı akparti seçim arabası chp li vatandaşları provake etti olmalıydı.birilerinden korkmayın cesaretli olun.

Emre (4 yıl önce)

Akp nin paralı köpekleri iş başında

Yorum Yaz