Siyaset

Beykoz, Başbakan Yardımcısı ağırlayacak

Beykoz, Başbakan Yardımcısı ağırlayacak
23.03.2017 22:21
| | |
5833

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, 25 Mart Cumartesi günü Beykozlularla buluşacak.

Nisan ayının ikinci haftasında yapılacak halk oylaması için Beykoz, siyasileri ağırlamaya devam ediyor.

Yaklaşık 1,5 ay önce başlayan evet ve hayır propagandaları Beykoz'da hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, TBMM Başkanvekili Akif Hamzaçebi, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, Cumhurbaşkanı Başdanışmanlarından Av. Özlem Zengin, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP eski Milletvekili Faik Tunay ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya gibi isimleri ağırlayan Beykoz, bir devlet adamını daha ağırlamaya hazırlanıyor.

Beykoz Giresunlular Derneği'nin davetlisi olarak Beykoz'a gelecek olan Başbakan Yardımcısı ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, Çiğdem Mahallesi'nde düzenlenecek mitingle vatandaşlara seslenecek, sorunlarını dinleyecek.

Cumartesi günü sabah saatlerinden itibaren Beykoz'da olacak olan Başbakan Yardımcısı Canikli, bazı toplantılara katıldıktan sonra AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı'nı ziyaret edecek. Canikli daha sonra öğle namazını Çiğdem Mahallesi'ndeki camii de kıldıktan sonra Beykozlularla bir araya gelecek.

Başbakan Yardımcısı ve Giresun Milletvekili olan Nurettin Canikli, 25 Mart 2017 Cumartesi günü saat 13.00'te Çiğdem Mahallesi'nde düzenlenecek mitingle Beykozlularla bir araya gelecek.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Nurettin Canikli, Başbakan Yardımcısı, Milletvekili, Referandum, Miting

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"