Beykozlu İl Başkan Yardımcısı istifa etti

  • 16.03.2017 19:26
  • Güncelleme: 16.03.2017 19:27
  • Okunma: 7223 kez
  • Yorum: 0
BBP Beykoz İlçe Teşkilatlarında yetişip, İstanbul İl Başkan Yardımcısı olan Fatih Kocaoğlu’da istifa etti.
Beykozlu İl Başkan Yardımcısı istifa etti

BBP Genel Merkezi’nin referanduma ilişkin yapmış olduğu “evet” açıklamasının sonrasında başlayan tartışmalar üzerine BBP Beykoz İlçe Başkanı Melih Perçin, Genel Başkan Mustafa Destici’yi istifaya davet etmişti.

 

Hemen ardından KRT TV’de konuk olan Perçin, Genel Merkez’e rağmen referandumda “hayır” oyu kullanacaklarını ifade etmiş ve “evet” oyunun BBP felsefesine aykırı olduğunu söylemişti.

 

Bu açıklamaların ardından ilçe yönetimi feshedilerek görevden alınan Melih Perçin’e, partililerden destek gelmişti… İlk destek açıklamasını yapan Bilgehan Murat Miniç’in ardından, yine Beykoz teşkilatlarında yetişen BBP İstanbul İl Başkan Yarıdımcısı Fatih Kocaoğlu’da istifa ettiğini açıkladı.

 

Kocaoğlu açıklamasında şöyle dedi:

  

“Yanlış ve ya doğru bu olmamalıydı 11.000 oy alarak hareketi sırtında taşıyan cebindeki son kuruşuyla hareketi için var olma mücadelesi veren cefakâr arkadaşlarımız, Büyük Birlik Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı BBP Genel Merkezi tarafından feshedilmiştir.

 

İlçe Başkanımız ve İlce yönetimi arkadaşlarımın yanında olduğumu, bu kararın başta teşkilat mensuplarımızı ve beni üzdüğünü belirterek, BBP İstanbul İl Başkan yardımcılığı görevimden ve il yönetiminden istifa ettiğimi tüm camiamızın bilgisine sunarım.

 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz