Siyaset

Siyaset

Erdoğan'dan Beykoz’a Ankara örneği

Feshane Kültür Merkezi‘nde düzenlenen ‘Kastamonulular Gecesi’ne katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, burada yapmış olduğu konuşmada İstanbul’da ki çarpık yapılaşmaya dikkat çekerken Beykoz’u örnek gösterdi.

Siyaset

1984'den günümüze Meclisimiz

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 1984’den günümüze dek Beykoz Belediye Meclisi’nde görev yapan meclis üyelerini 2. kez bir araya getirdi.

Siyaset

AK Parti’ye haksız rekabet sitemi

AK Parti İlçe Yöneticileri ve milletvekili adayları, Beykoz Pazarcılar Derneği’ni ziyaret ettiler. Beykoz Pazarcılar Derneği ziyaretine, AK Parti İstanbul 1. Bölge milletvekili adayları Osman Boyraz ve Hakkı Şanlı katıldı.

Siyaset

CHP’liler Beykoz’da 2B’yi konuşuyor

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yöneticileri ve bölge milletvekili adayları Beykoz’da seçim çalışmaları yaptı… Pazarcı esnafını ziyaret eden CHP’liler köylere çıkarak vatandaşlarla sohbet etti.

Siyaset

Beykozlu Ülkücülerden Bozkurt açıklaması

Son günlerde iktidar ve MHP arasında yaşanan Bozkurt tartışmalarına Ülkücü genlerde katıldı… Bir basın açıklaması yapan Beykozlu Ülkücüler, Bozkurt’un anlamına açıklık getirdiler.

Siyaset

Erdoğan Beykozlu sevenleriyle buluştu

Bölge milletvekili adayı olması nedeniyle seçim çalışmalarını ilçelerden başlattıklarını ve ilk önce Beykoz’a geldiklerini vurgulayan Başbakan Erdoğan’ın sözleri sık sık sloganlarla kesildi.

Siyaset

AK Partili adaydan Mesudiyelilere ziyaret

AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Alican Taşçı, Beykoz Seçim Koordinasyon Merkezi Program Sorumlusu Necati AK ve Beykoz Belediyesi meclis üyesi Özkan Ayduğan, Kültür ve Turizm Bakanlığı müşaviri Muharrem Ergül’ün de aralarında olduğu bir heyetle B

Siyaset

Ayten Kayalıoğlu milletvekili aday adayı

CHP’nin Beykoz’daki önemli isimlerinden Ayten Kayalıoğlu, CHP İstanbul 1. Bölgeden milletvekili Aday adayı oldu…

Siyaset

AK Parti'de kim ne kadar oy aldı?

AK Parti İstanbul Genelinde yaptığı temayül yoklamalrının sonuçlarını açıkladı... Erol Kaya'nın en çok oy aldığı temayül yoklamalarında İstanbul eski Valisi Muammer Güler'de vardı...

Siyaset

Gönülden üşüyenler Beykoz’da buluştu

BBP Eski Lideri Merhum Muhsin Yazıcıoğlu, Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen “Gönülden Üşüyenler” gecesiyle anıldı.

Siyaset

Ali Bilir milletvekili aday adayı

Beykoz Belediyesi eski başkan yardımcısı Ali Bilir, Ak Parti’den 12 Haziran 2011 Milletvekili Genel Seçimleri için aday adayı…

Siyaset

Süheyl Batum Beykoz'da

Atatürkçü Düşünce Derneği Beykoz Şubesi, Beytaş’ta yapılan kahvaltılı toplantıda üyeleri ile bir araya geldi…

Siyaset

CHP anket tartışmasını büyütüyor

CHP İstanbul Milletvekili Sacid Yıldız, Psikolojik Rehabilitasyon ve Eğitim Programları Derneği ile Beykoz Eğitime Destek Derneği'nin anket çalışmasını TBMM’ye taşıdı.

Siyaset

HAS Partili Birinci’den CHP’ye teşekkür

Yaklaşan seçimler öncesi Beykoz’da faaliyet gösteren Derneklere yapmış oldukları ziyaretleri sürdüren HAS Parti Beykoz İlçe Yöneticileri’nin son durağı Gümüşhaneliler Derneği oldu.

Siyaset

Saadetliler Sinoplulara konuk oldu.

Saadet Partisi Beykoz İlçe yöneticileri, Beykoz Sinoplular Derneği (SİYAD)’a sabah kahvaltısında konuk oldu.

Siyaset

Beykoz Kurtulmuş’u bağrına bastı

HAS Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Beykoz İlçe Binası’nın açılışını yapmak üzere gelmiş olduğu Beykoz’da vatandaşların sevgisiyle karşılaştı.

Siyaset

Genç Kürsü Çavuşbaşı’ndaydı..

AK Parti Gençlik Kolları’nın düzenlediği Genç Kürsü 2023 programları sürüyor. Çavuşbaşı’nda gençleri toplayan Gençlik Kolları Yöneticileri gençlerin sorunlarını dinliyor…

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"