Beykoz bir devlet büyüğünü ağırlayacak

  • 0
  • 10523
Beykoz bir devlet büyüğünü ağırlayacak
Beykoz bir devlet büyüğünü ağırlayacak

Beykoz genelinde STK'ların halk oylamasına yönelik çalışmaları devam ediyor. KAS-DER Beykoz, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu Beykoz'a getiriyor

Geçtiğimiz hafta CHP eski Milletvekili Faik Tunay, Gazeteci-Yazar Mustafa Yazgan, 22. ve 23. Dönem Milletvekili Ömer Vehbi Hatipoğlu'nu ağırlayan Beykoz, devletin zirvesinden bir ismi daha hafta sonu konuk ediyor.

Beykoz Kastamonulular Derneği (KAS-DER) Beykoz Şubesi Trabzon Milletvekili ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu Beykoz'a getiriyor.

Beykoz hafta sonu mesaisi yapacak

CHP Beykoz Örgütü'nün düzenlediği açık hava toplantısında partinin ağır isimlerinden Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Ortaçeşme Meydanı'nda vatandaşlara seslenecek. Hemen ertesi günü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da, R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi'nde Beykozlularla biraraya gelecek.

Nisan ayının 3. Pazar günü yapılacak halk oylamasında Anayasa'nın değişecek olan 18 maddesini vatandaşlara anlatacak olan Bakan Soylu'nun programı 12 Mart Pazar günü Saat 13.30'da gerçekleşecek.

Süleyman Çalık: "Takdir milletimizindir"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu Beykoz'da misafir edecek olan KASDER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, Dost Beykoz'a yaptığı açıklamada, "Beykoz'da ciddi oranda bir Kastamonu nüfusu vardır... Biz vatandaşlarımızı yapılacak olan Anayasa değişikliği ile bilgilendirmeye çalışıyoruz. Takdiri hemşerilerimiz yapacaktır... Hiç bir siyasi yorum yapmıyoruz. Programımıza ideolojik farklılık gözetmeden bütün kardeşlerimizi davet edeceğiz. Biz bir sivil toplum örgütüyüz. Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'yu da bu çerçevede ilçemize davet ettik, kendisi de bizleri kırmadı. Pazar günü bütün Beykozlu hemşerilerimizi programımıza bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

CHP Beykoz'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü açıklaması
Önceki CHP Beykoz'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü açıklaması
Beykoz'da elektrik kesintisi (8-9 Aralık)
Sonraki Beykoz'da elektrik kesintisi (8-9 Aralık)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz