Siyaset

Siyaset

Yücel Çelikbilek 3 yılda ne yaptı?

Yücel Çelikbilek, 3. yılını değerlendirdiği toplantıyı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde yaptı.

Siyaset

Nevzat Karataş CHP’den istifa etsin

Ali Rıza Yıldız’ın imtiyaz Sahibi olduğu flashaber’de yayınlanan bir haber üzerine açıklama yapan CHP Beykoz İlçe Başkanı Nagihan Akan ve İlçe Başkan Adayı Hızır Yılmaz..........

Siyaset

Babuşçu ve Topbaş Beykoz’daydı

AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, her hafta rutin olarak yapılan AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu toplantısına katıldılar...

Siyaset

Yener Kaya Beykoz’da izdiham yarattı

1 Nisan 2011 günü yapılacak kongre öncesi Başkan Adayları son turlarını yapıyor… Adayların delegeler üzerinde çalışmaları devam ediyor…

Siyaset

Ayten Kayalıoğlu, Beykoz bizi çok yordu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ayten Kayalıoğlu, 1 Nisan 2012 Pazar Günü yapılacak olan Beykoz İlçe Kongresi öncesinde, Başkan adaylarıyla bir araya geldi. Kayalıoğlu, “Beykoz bizi çok yordu, artık Beykoz’u almak istiyoruz” dedi..

Siyaset

Başkan, İl Genel Meclisi üyelerini ağırladı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İstanbul İl Genel Meclisi AK Parti Grup yöneticilerini ağırlayarak yatırımlar ve çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu...

Siyaset

Bayraktar’dan dar alanda 2B açıklaması

AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar, önümüzdeki günlerde TMMM Genel Kurulu’na gelecek olan 2B Yasası ile ilgili AK Parti Beykoz İlçe Yöneticileri, Beykoz Belediye Başkanı ve diğer ilgililere bilgi verdi.

Siyaset

Akif Hamzaçebi, 2B’ye destek vereceğiz

12 Haziran 2011 Milletvekili Genel Seçimleri’nde CHP’nin 2B projesini hazırlayarak Beykoz’da kapsamlı bir çalışma yürüten İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, Beykoz Muhtarları ve dernek başkanlarıyla bir araya geldi.

Siyaset

Hızır Yılmaz’dan gövde gösterisi!

1 Nisan 2012 Pazar Günü yapılacak olan CHP Beykoz İlçe Başkanlık Kongresi’nde aday olan Hızır Yılmaz, Anadoluhisarı Kıyı Emniyet Sosyal Tesisleri’nde adeta gövde gösterisi yaptı.

Siyaset

Şehitler yıkanmadan defnedilirler.

Beykoz Belediyesi Başkanı Yücel Çelikbilek, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle Beykoz’un şehit ailelerine İBB Koru Tesisleri’nde bir sabah kahvaltısı verdi.

Siyaset

AK Partili yöneticilerden yaşlılara ziyaret

AK Parti Beykoz İlçe Sosyal ve Halkla İlişkiler yöneticileri çeşitli huzur evlerini ve hastaneleri ziyaret ederek, yaşlıların hatırlarını sordular.

Siyaset

AK Parti'de 2014 çalışmaları başladı

14 Ocak 2012 günü yapılan AK Parti Beykoz İlçe Başkanlık Kongresi’nde koltuğa yeniden oturan Adem Sefer, yeni icrayı oluşturmasının ardından 2014 Yılında yapılacak olan yerel seçimler için çalışmaları başlattı.

Siyaset

CHP’de 5. Aday Kenan Özdemir

CHP teşkilatlarından yetişen ve Tokatköy Mahalle temsilciliği yapan Kenan Özdemir, Kavacık’ta ki İlçe Merkezi’nde yapmış olduğu bir basın toplantısıyla 25 Mart 2012 günü yapılacak olan İlçe Kongresi’nde başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Siyaset

CHP adayı Kaya’dan kongre ziyaretleri

25 Mart 2012 Günü yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Beykoz İlçe Başkanlık kongresinde ilçe başkan adayı olan Yener Kaya kongre öncesi ziyaretlerine devam ediyor.

Siyaset

CHP’li delegeler, Nagihan Akan diyor

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı Kongresi öncesi bir araya gelen Çavuşbaşı ve Yenimahalle delegeleri Nagihan Akan’a destek vereceklerini açıkladılar.

Siyaset

Şevket Arıkan adaylığını grupta açıkladı

Beykoz Belediyesi eski Başkanlarından olan Şevket Arıkan, 25 Mart’ta yapılacak olan CHP Beykoz İlçe Kongresi’nde başkanlığa aday olduğunu ziyaret ettiği Beykoz Belediye Meclisi CHP Grup odasında açıkladı.

Siyaset

Beykoz’a CHP Bayrağını dikeceğiz

CHP Beykoz İlçe Başkanı Nagihan Akan, 25 Mart 2012 günü yapılacak olan CHP Beykoz İlçe Başkanlığı Kongresi’nde aday olacağını açıkladı. Akan yaptığı konuşmada, 2014’te Beykoz Belediyesi’ne CHP bayrağını dikeceğiz” dedi.

Siyaset

CHP’de 3. Aday Sendikacı Yener Kaya

25 Mart 2012 günü yapılacak olan CHP Beykoz İlçe Başkanlık kongresi için yarış kızışıyor. Partinin etkili isimleri adaylıklarını açıklamaya devam ediyor.

Siyaset

Beykoz halkı rahat bir nefes aldı

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, konuyla ilgili çok kapsamlı çalışmalar yaptıklarını ve bu oranın % 40 olarak belirlenmesini ilgili komisyona bildirdiklerini açıklamıştı.

Siyaset

İdris Güllüce dümeni Beykoz'a kırdı...

AK Parti İstanbul Milletvekili İdris Güllüce, Beykoz Denizciler Derneği'nin misafiri olarak geldiği Beykoz'da, Beykoz Denizcilik Lisesi mezunu denizcilerle buluştu…

Siyaset

BDP Beykoz’da 2. Olağan Kongresini yaptı

Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Beykoz İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresi 26 Şubat 2012 günü yapıldı.

Siyaset

CHP’den Kaymakam’a taziye ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Nagihan Akan, İlçe Teşkilatı ile birlikte Kaymakam Aydın Ergün’ü makamında ziyaret ederek taziyelerini sundular.

Siyaset

Milli Görüş Lideri Beykoz'da anıldı

Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan, vefatının 1. yılında Saadet Partisi Beykoz İlçe Yönetimi’nin R. Şahin Köktürk Spor Salonu’nda düzenlediği programla anıldı.

Siyaset

Mustafa Kamalak muhtarlarla buluştu!

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Prof Dr. Necmettin Erbakan’ı Anma Programına katılmak üzere gelmiş olduğu Beykoz’da muhtarlarla bir araya geldi.

Siyaset

CHP’li Nevzat Karataş ne demek istedi?

CHP İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi ve Beykoz Sorumlusu olan, aynı zamanda DİSK Genel İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanlığı’nı yürüten Nevzat Karataş bir basın açıklaması yaptı.

Siyaset

AK Partililerden bürokratik ziyaretler

14 Ocak 2012'de yapılan 4. Olağan Kongre’de AK Parti Beykoz İlçe Yönetiminin yenilenmesinin hemen ardından yapılan görev dağılımı sonrası İlçe Yönetimi harekete geçti.

Siyaset

Alperenler küreselleşmeyi konuştu

Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç Dr Osman Sezgin'i ağırlayan Alperenler Derneği, ‘Küreselleşme ve Toplum’da ki etkileri konusunu tartıştı.

Siyaset

Başkan Adem Sefer’den 2B açıklaması

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, TBMM Başkanlığı’na sunularak komisyonlara havale edilen 2B Yasası ile ilgili bir açıklama yaptı.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"