Siyaset

Siyaset

AK Partili kadınlar Ankara’ya ısınıyor…

AK Parti Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Başkanları Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte AK Parti Genel Merkezi ve TBMM’de AK Parti grubunu ziyaret etti.

Siyaset

AK Parti 2B'de son hamleyi yaptı..

AK Parti, Beykoz’da 50 bin vatandaşı ilgilendiren 2B arazilerinin satışına ilişkin son hamleyi yaptı.

Siyaset

Baz istasyonu üzerinden siyaset

2013 yılının ilk aylık olağan muhtarlar toplantısında bir araya gelen mahalle ve köy muhtarları 3 saatlik toplantıda Beykoz’u masaya yatırdı.

Siyaset

Hamzaçebi deniz kazasını Meclis’e taşıdı

CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, 3 Beykozlu denizcinin ve bir balıkçının hayatını kaybettiği Şile’deki denzi kazasını TBMM’ye taşıdı…

Siyaset

Beykoz’da 34 bin AK Parti üyesi var!

AK Parti Beykoz İlçe Yönetimi 2002 yılından beri partide görev almış isimleri, İBB Beykoz Koru Tesisleri’ndeki akşam yemeğinde bir araya getirdi.

Siyaset

CHP’nin Beykoz gençliği büyüme yolunda

CHP Gençlik Kolları Beykoz Teşkilatı’na yeni katılan isimlere Kavacık’ta ki İlçe Merkezi’nde düzenlenen törenle rozetleri takıldı.

Siyaset

Bir tane baz istasyonu kalmayacak

Beykoz Belediye Meclisi 2013 yılı ilk oturumunu yaptı…

Siyaset

2013’ün sürprizi KANAL RİVA

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 2023 yılı projesi olarak hazırlanan ve Avrupa Yakası'nda bulunan Kanal İstanbul'un bir benzerini de ilçedeki Riva Deresi'nde yapacaklarını açıkladı.

Siyaset

Beykoz Fidanlığı’nda keşif yapıldı…

Beykoz'da 120 bin metrekarelik tescilli "fidanlık alanın", üniversite alanı ilan edilmesine ilişkin imar planı tadilatının yürütmesinin durdurulması ve iptali istemi ile açılan davada 21 Aralık günü bilirkişi heyeti keşifte bulundu.

Siyaset

Beykoz Ülkü Ocağı’nda nöbet değişimi

Beykoz Ülkü Ocakları’nda devir teslim töreni yapıldı… 2009 yılından beri Beykoz Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Gündoğdu ülkü ocaklarında yapılan yeni yapılanma sonucunda görevini Murat Gökmen’e devretti.

Siyaset

CHP Beykoz’da üye katılım töreni vardı…

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı Çiğdem Mahallesi’ndeki Özdemir Spor Tesislerinde Üye Katılım Töreni yaptı.

Siyaset

Hızır Yılmaz 2500 hedefine ulaştı…

CHP Çavuşbaşı Kasrı’nda görkemli bir gece düzenledi. İlçe Başkanı Hızır yılmaz daha önce açıkladığı hedefini tutturdu. Geceye toplam 2500 kişi katıldı. Ümraniye ve Üsküdar’dan yoğun katılım olması Beykozlu CHP’lileri kızdırdı.

Siyaset

CHP Kavacık Medipol'u TBMM’ye taşıdı

Kavacık’ta 2.360.000 m²’lik hazine arazisinin Medipol’e verilmesi TBMM’ye taşındı. Bölgede geniş bir alanı kapsayan arazinin hastane ve üniversite yapımı ile ilgili Medipol Sağlık Hizmetlerine kiralanması ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından

Siyaset

Külünk, Beykoz’u hanımlardan dinledi

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in mahalleleri hanımların gözünden dinlediği “Mahalleler Buluşuyor Başkanımız Konuşuyor” etkinliği AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ün katıldığı programla devam etti.

Siyaset

Askerler CHP’yi iktidarda istiyordu

Özgür-Der Beykoz Şubesi’nin aylık olarak düzenlediği bilgilendirme seminerlerine, Rıdvan Kaya'nın konuşmacı olduğu, “Türkiye’de İslamcılık” konulu programla devam edildi.

Siyaset

İBB Bütçe konuşmasını Kaşıtoğlu yaptı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2013 yılı bütçesi kabul edildi… İBB Meclisi’nde yapılan bütçe oturumunda AK Parti Grubu adına Dost Beykoz Yazarı Muharrem Kaşıtoğlu konuştu.

Siyaset

CHP'li Aydın Düzgün ağır konuştu!

CHP Beykoz Belediye Başkan aday adayı Aydın Düzgün, partiye kazandırdığı 300 yeni üyeye Kavacık’ta bir düğün salonunda düzenlediği törenle rozet taktı.

Siyaset

Balık yiyen nesil akıllı olur…

CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz’a, balık sezonunun açılışında Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ile birlikte ziyaret ettiği Poyrazköylü Balıkçılardan iade-i ziyaret.

Siyaset

Meclis üyelerini belediye savunacak…

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Meclis Üyeleri Derneği (BEYMEZ) Yönetimi tarafından organize edilen toplantıda gündemi değerlendirdi.

Siyaset

AK Partili kadınlardan karınca kararınca

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan Kıtalararası Avrasya Maratonu’na katılan AK Partili Kadınlar, meme kanserine dikkat çekti. Parti içinde konuya ilişkin çeşitli çalışmalar yapan AK Partili kadınlar, Avrasya Maratonunda konuya dikkat çekmek amacıyla koşu

Siyaset

Danışma Meclisi’nden yüzde 58 çıktı

AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı Necmettin Erbakan Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Salonda adeta izdiham yaşanırken birçok partili ayakta kaldı.

Siyaset

Hızır Yılmaz AK Parti’den özür diledi

Yaklaşık bir ay önce CHP Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Ege Ercan’ın, AK Parti Hükümeti’ni,“Zihniyeti bozuk, Ahlaki değerlerden yoksun” bir iktidar olarak nitelendirip, “Güzel ülkemizi bu sütü bozuk zihniyetten kurtarmak için çok çalışmamız gerekiyor

Siyaset

Hızır Yılmaz sahneyi boş bırakmıyor!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Örgütü aylık olağan toplantısını Kavacık’ta ki ilçe merkezinde gerçekleştirdi.

Siyaset

Lale Çulban Enç, Ben AK Partiliyim

Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Dernek Başkanlığı’nı, geçtiğimiz ekim ayında yapılan gergin kongre sonucunda Muharrem Kaşıtoğlu’na teslim eden Lale Çulban Enç, kongre sonrasında kendisiyle ilgili yapılan çeşitli tartışmalara açıklık getirdi.

Siyaset

CHP Dost Beykoz’da çay molası verdi

Keskin çıkışları ve tartışmalı eleştirileriyle kısa sürede Beykoz siyasetinin çok konuşulan isimleri arasında yer alan CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi Füsun Sökmez ile birlikte Dost Beykoz’a bir nezaket ziyareti

Siyaset

Beş bin AK Partili kapı kapı dolaşacak

AK Parti Beykoz İlçe Yürütme Kurulu üyeleri Adem Sefer Başkanlığı’nda bir toplantı yaptı…

Siyaset

CHP’li Ege Ercan’dan keskin U dönüşü

Yayınlandığı web sitesinde kimsenin umurunda olmayan CHP Gençlik Kolları Başkanı Ege Ercan’ın sözleri Dost Beykoz’da haber olunca kıyamet koptu.

Siyaset

Fatih Sağlam’dan CHP’ye sağlam çıkış

CHP Gençlik Kolları Başkanı Ege Ercan’ın AK Parti’ye yönelik hakaret dolu sözleri üzerine AK Parti Gençlik Kolları Yönetimi bir basın toplantısı düzenledi…

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"