Siyaset

Siyaset

Ayten Kayalıoğlu, istifa etmiyorum!

Beykoz’un yakından tanıdığı Ayten Kayalıoğlu’nun Cumhuriyet Halk Partisi, Parti Meclisi’ne seçilememesinin yankıları sürüyor… Tiwitter’da ki bazı ifadelerinin CHP’den istifa ediyor şeklinde yorumlanması Beykoz siyasetinde de bomba etki yaptı.

Siyaset

Salih Birinci AK Partili olacak mı?

Son günlerde Türkiye siyasi gündemine düşen AK Parti ve HAS Parti’nin birleşme girişimlerini Halkın Sesi Partisi Beykoz Kurucu İlçe Başkanı Salih Birinci ile konuştuk.

Siyaset

Tarihi Beykoz Çayırı’nda beşi bir yerde

Çayır Festivali’nin 11. gününde, Beykoz Ordu Mesudiyeliler Derneği ve Beykoz Tokatlılar Derneği’ne ayrılan gecede, 1984 yılından bu yana ilçeye hizmet eden belediye başkanları bir araya geldi.

Siyaset

Beykoz 10 yılda çok şey kazandı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Kanal A'de gündemi değerlendirdi...

Siyaset

2014’de AKP’ye fark atacağız

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz son günlerde yaşanan tartışmaları yorumladı…

Siyaset

AK Parti’de kongre sonrası ilk meclis

AK Parti Beykoz İlçe Danışma Meclisi toplandı… 14 Ocak 2012 günü yapılan kongre sonrası ilk kez toplanan mecliste parti içi meseleler konuşuldu.

Siyaset

CHP İlçe Başkanı içki yasağını kınadı

İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e makamında bir nezaket ziyareti gerçekleştiren CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, ziyarette kısa süre önce Beykoz Belediye Meclisi’nde alınan halka açık toplumsal k

Siyaset

Kardeş Somali ile Kardeş Şehir Protokolü

Beykoz Belediyesi ve Somali’nin Gardo Belediyesi arasında kardeş şehir protokolü imzalandı.Kardeş şehir protokolünün imzaları, Türk Dünyası Belediyeler Birliği’nin (TDBB) davetlisi olarak ülkemizde bulunan Gardo Belediye Başkanı Mohamed Said İsse ile

Siyaset

İstanbul Başbakanı böyle karşıladı

AK Parti 4. Olağan İstanbul İl Kongresi TT Arena Stadında yapıldı. 60 bin İstanbullunun akın ettiği kongreye Beykoz’dan da beş bin dolayında insan katıldı.

Siyaset

Hızır Yılmaz Kaymakam’dan özür diledi

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaretlerine devam ediyor.

Siyaset

Vatandaşın söylediği bizim için esastır

Uzun süredir Beykoz’da devam eden tartışmaya Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek son noktayı koydu… Paşabahçe pazarı haftada iki gün kurulacak.

Siyaset

HAS Parti Beykoz İlçe Kongresi Yapıldı

Halkın Sesi Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresi yapıldı.

Siyaset

Ali Emanet'e hemşeri desteği...

12 Mayıs Cumartesi günü yapılan kongreyle, MHP Beykoz İlçe Başkanlığı’na seçilen Ali Emanet'i ilk ziyaret edenler Giresunlu hemşerileri oldu.

Siyaset

Füsun Sökmez'in inadı sonunda başardı

Daha önce CHP İstanbul Kadın Kolları İl Başkanlığına getirilen ve görevden alınan ADD Beykoz Şubesi eski Başkanı Füsun Sökmez çarşaf liste ile gidilen CHP İstanbul İl Başkanlığı Kongresinde Oğuz Kaan Salıcı'nın yeni Yönetim Kurulu'na seçildi.

Siyaset

CHP gençliğinin yeni lideri Ege Ercan

Yapmış olduğu kongrelerle demokrasi rüzgârı estirmeye çalışan CHP’nin Beykoz İlçe Gençlik Kolları Kongresi’ni, mevcut yönetiminin sıcak baktığı Abdullah Yakup Çelik kaybetti.

Siyaset

MHP Kongresi’ni Ali Emanet kazandı…

MHP Beykoz İlçe Başkanlık Kongresi Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde yapıldı… Ali Emanet ve Kurtuluş Ünal’ın yarıştığı kongrede oldukça heyecanlı bir çekişme yaşandı.

Siyaset

V. Dönem toplantısı İsveç’in Lund şehrinde

Beykoz Belediyesi’nin proje ortakları arasında yer aldığı, gençlerin yerel siyaset uygulamaları hakkında bilgilendirildiği AB Grundtvig Projesi’nin V. Dönem toplantısı İsveç’in Lund şehrinde gerçekleşti.

Siyaset

Asırlık imam tek parti dönemini anlattı

Beykoz'da yaşayan 102 yaşındaki emekli İmam Ömer Kır, tek parti döneminde önemli mevkilerdeki insanların camiye gitmemeleri için tehdit edildiğini söyledi.

Siyaset

Çelikbilek Cumhurbaşkanı Gül ile görüştü

Türk Dünyası Belediyeler Birliği, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü makamında ziyaret etti.

Siyaset

Başbakanımız Beykoz'u mağdur etmez.

Kamuoyunda "2B Yasası" olarak bilinen "Orman Köylülerinin Kalkınmalarının Desteklenmesi ve Hazine Adına Orman Sınırları Dışına Çıkarılan Yerlerin Değerlendirilmesi ile Hazineye ait Tarım Arazilerinin Satışı Hakkında Kanun" Resmi Gazete'de yayımlanara

Siyaset

CHP'nin 2B toplantısına, SP’den destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi'nin Beykoz'da 2B ile ilgili basın toplantısı düzenledi.

Siyaset

Meydanda olmadı, cami önünde konuştu

Beykoz Muhtarlar Derneği’nin, kısa süre önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylanan 2B Yasası kapsamında satışları yapılacak olan arazilerle ilgili rayiç bedellerin yüksek olduğuna dikkat çekmek amacıyla düzenlediği mitingde konuşma yapmasın

Siyaset

Beykoz’da fiyatlar 500 TL'yi geçmez

2B Yasası’nın çıkmasının ardından başlayan tartışmalara, NTV Haber Bülteni’ne konuk olan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek açıklık getirdi.

Siyaset

Başkanın 2B Yasası girişimleri sürüyor

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İstanbul I.Bölge Milletvekilleri’ni ağırladığı toplantıda ilçeyi yakından ilgilendiren 2B yasasında vatandaşların imkânları doğrultusunda gerekli düzenlemelerin yapılabilmesi için bilgi aktardı.

Siyaset

CHP Muhtarlarla 2B’yi tartıştı

CHP Beykoz İlçe Yönetimi, önceki hafta TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilen 2B Yasası’nı tartışmak üzere Beykoz muhtarlarıyla bir toplantı yaptı.

Siyaset

CHP İncirköy’de üye çalışması yaptı

Çamlık kahvede gerçekleştirilirken programa; CHP İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, Melike Şahin, Yasemin Demir, Metin Arslanyılmaz, Bahadır Yavuz, Mustafa Özçelik, Musa Aksu, Serdar Cengiz ve Cansu Kabaoğlu ve CHP’li Meclis üyesi Mustafa Yiğit katıldı.

Siyaset

İşçi Partisi’nden Anayasa Forumu

Türkiye İşçi Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, Beykoz’da bir Anayasa Forumu düzenledi…

Siyaset

Biz onu yıllar önce söylemiştik

İBB Başkanı Kadir Topbaş'ın Üsküdar - Beykoz arasına Metro yapacaklarını söylemesi geniş yankı buldu... Oysa beş yıl önce o sözler Dost Beykoz'da manset olmuştu...

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"