CHP Beykoz’da aday sayısı üç oldu

  • Güncelleme: 17.12.2017 19:24
  • Okunma: 7117 kez
  • Yorum: 0
CHP Beykoz İlçe Başkanlık kongresi için aday sayısı üçe çıktı. Mahir Taştan ve Aydın Düzgün’den sonra Elif Çelik’te aday olduğunu açıkladı.
CHP Beykoz’da aday sayısı üç oldu

CHP Beykoz İlçe Yöneticisi Elif Çelik, Kavacık’taki İlçe Başkanlık binasında bir basın toplantısı düzenleyerek, 24 Aralık Pazar günü yapılacak olan kongrede başkanlığa aday olduğunu söyledi.

Elif Çelik’in açıklamaları sırasında, İlçe Başkanı Mahir Taştan ve İlçe Başkan Adayı Aydın Düzgün’de salondaydı.

Bayan Çelik, açıklamasında, “bugün Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı için tarihi bir gün. Neden tarihi bir gün? Çünkü bu seçimle 2019 yılında yapılacak seçimlerin temelini atacağız. Hedefimiz 2019 da iktidar olmaktır. Biz diyoruz ki ya hep beraber olacağız. Ya Hiç olacağız.” ifadelerini kullandı.

Kendisiyle ilgili de katılımcılara bilgi veren Elif çelik şu ifadeleri paylaştı: “Yıllardır sokaklarda Cumhuriyet Halk Partisi’ni ve onun ilkelerini anlatan bir emekçiyim. Beykozluyum ve bir anneyim. Aynı zamanda bir iş kadınıyım. Beykoz’da ekmeğimi kazanıyorum. Yine Beykoz Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesiyim ve bu üyelik için seçim yapıldığını, rakiplerimin ise AK Partililerin yoğunlukta olduğu insanlardan oluştuğunu hatırlatmak isterim.”

“Gittiğim her yerde Cumhuriyet Halk Partisi’nin duruşuna yaraşır bir tavır sergilemeye gayret ettim. Hatalarım olduğunda bunları düzeltmek için de yoğun çaba gösterdim.  Yerel Gazete de yazdığım köşe yazılarımla, ilçemde yaşayan tüm Beykozlularla iç içe oldum. Beykozluların yüreğine, sevgisine dokundum. Gelen güzel mesajlarla geleceğe olan umudumu her geçen gün artırdım ve bu ilçeye olan hizmet aşkımı taze tutmayı başardım. Bu vesileyle edindiğim tecrübeleri sizlerle paylaşmak istediğimi belirtmek istiyorum.” şeklinde konuşan Elif Çelik sözlerini şöyle tamamladı:

Sizleri içimdeki Cumhuriyet ve Mustafa Kemal Atatürk aşkıyla, CHP sevdamla, sımsıkı kucaklıyor ve özellikle bu partiye karşılıksız emek vermiş olan tüm üyelerimizin önünde sevgiyle ve saygıyla eğiliyorum.

Sizleri seviyorum ve her koşulda emek vermeyi sürdüreceğimi bilmenizi, buna inanmanızı istiyorum.

Bu süreçte bana tüm gücüyle destek olan başta örgütüm  olmak üzere  aileme, dostlarıma ve tüm parti emektarlarına  sonsuz teşekkür ediyorum.

 Huzurlarınızda Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanlığına bende adayım.

Önemli olan farklı düşüneni, muhalefet edeni kapının önüne koymak değil, seçin akşamları kapının önünü bayram yeri haline getirebilmektir.

Haber Merkezi