Siyaset

Siyaset

Beykoz Ülkü Ocağı’nda nöbet değişimi

Beykoz Ülkü Ocakları’nda devir teslim töreni yapıldı… 2009 yılından beri Beykoz Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Gündoğdu ülkü ocaklarında yapılan yeni yapılanma sonucunda görevini Murat Gökmen’e devretti.

Siyaset

CHP Beykoz’da üye katılım töreni vardı…

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı Çiğdem Mahallesi’ndeki Özdemir Spor Tesislerinde Üye Katılım Töreni yaptı.

Siyaset

Hızır Yılmaz 2500 hedefine ulaştı…

CHP Çavuşbaşı Kasrı’nda görkemli bir gece düzenledi. İlçe Başkanı Hızır yılmaz daha önce açıkladığı hedefini tutturdu. Geceye toplam 2500 kişi katıldı. Ümraniye ve Üsküdar’dan yoğun katılım olması Beykozlu CHP’lileri kızdırdı.

Siyaset

CHP Kavacık Medipol'u TBMM’ye taşıdı

Kavacık’ta 2.360.000 m²’lik hazine arazisinin Medipol’e verilmesi TBMM’ye taşındı. Bölgede geniş bir alanı kapsayan arazinin hastane ve üniversite yapımı ile ilgili Medipol Sağlık Hizmetlerine kiralanması ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından

Siyaset

Külünk, Beykoz’u hanımlardan dinledi

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in mahalleleri hanımların gözünden dinlediği “Mahalleler Buluşuyor Başkanımız Konuşuyor” etkinliği AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ün katıldığı programla devam etti.

Siyaset

Askerler CHP’yi iktidarda istiyordu

Özgür-Der Beykoz Şubesi’nin aylık olarak düzenlediği bilgilendirme seminerlerine, Rıdvan Kaya'nın konuşmacı olduğu, “Türkiye’de İslamcılık” konulu programla devam edildi.

Siyaset

İBB Bütçe konuşmasını Kaşıtoğlu yaptı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2013 yılı bütçesi kabul edildi… İBB Meclisi’nde yapılan bütçe oturumunda AK Parti Grubu adına Dost Beykoz Yazarı Muharrem Kaşıtoğlu konuştu.

Siyaset

CHP'li Aydın Düzgün ağır konuştu!

CHP Beykoz Belediye Başkan aday adayı Aydın Düzgün, partiye kazandırdığı 300 yeni üyeye Kavacık’ta bir düğün salonunda düzenlediği törenle rozet taktı.

Siyaset

Balık yiyen nesil akıllı olur…

CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz’a, balık sezonunun açılışında Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin ile birlikte ziyaret ettiği Poyrazköylü Balıkçılardan iade-i ziyaret.

Siyaset

Meclis üyelerini belediye savunacak…

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Meclis Üyeleri Derneği (BEYMEZ) Yönetimi tarafından organize edilen toplantıda gündemi değerlendirdi.

Siyaset

AK Partili kadınlardan karınca kararınca

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan Kıtalararası Avrasya Maratonu’na katılan AK Partili Kadınlar, meme kanserine dikkat çekti. Parti içinde konuya ilişkin çeşitli çalışmalar yapan AK Partili kadınlar, Avrasya Maratonunda konuya dikkat çekmek amacıyla koşu

Siyaset

Danışma Meclisi’nden yüzde 58 çıktı

AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı Necmettin Erbakan Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Salonda adeta izdiham yaşanırken birçok partili ayakta kaldı.

Siyaset

Hızır Yılmaz AK Parti’den özür diledi

Yaklaşık bir ay önce CHP Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Ege Ercan’ın, AK Parti Hükümeti’ni,“Zihniyeti bozuk, Ahlaki değerlerden yoksun” bir iktidar olarak nitelendirip, “Güzel ülkemizi bu sütü bozuk zihniyetten kurtarmak için çok çalışmamız gerekiyor

Siyaset

Hızır Yılmaz sahneyi boş bırakmıyor!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Örgütü aylık olağan toplantısını Kavacık’ta ki ilçe merkezinde gerçekleştirdi.

Siyaset

Lale Çulban Enç, Ben AK Partiliyim

Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Dernek Başkanlığı’nı, geçtiğimiz ekim ayında yapılan gergin kongre sonucunda Muharrem Kaşıtoğlu’na teslim eden Lale Çulban Enç, kongre sonrasında kendisiyle ilgili yapılan çeşitli tartışmalara açıklık getirdi.

Siyaset

CHP Dost Beykoz’da çay molası verdi

Keskin çıkışları ve tartışmalı eleştirileriyle kısa sürede Beykoz siyasetinin çok konuşulan isimleri arasında yer alan CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi Füsun Sökmez ile birlikte Dost Beykoz’a bir nezaket ziyareti

Siyaset

Beş bin AK Partili kapı kapı dolaşacak

AK Parti Beykoz İlçe Yürütme Kurulu üyeleri Adem Sefer Başkanlığı’nda bir toplantı yaptı…

Siyaset

CHP’li Ege Ercan’dan keskin U dönüşü

Yayınlandığı web sitesinde kimsenin umurunda olmayan CHP Gençlik Kolları Başkanı Ege Ercan’ın sözleri Dost Beykoz’da haber olunca kıyamet koptu.

Siyaset

Fatih Sağlam’dan CHP’ye sağlam çıkış

CHP Gençlik Kolları Başkanı Ege Ercan’ın AK Parti’ye yönelik hakaret dolu sözleri üzerine AK Parti Gençlik Kolları Yönetimi bir basın toplantısı düzenledi…

Siyaset

İki başkanı barıştıran bayram!..

Uzun süredir birbirlerine sert muhalefet eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz karşılaştıkları Alibahadır Köyünde el sıkışarak bayramı kutladı.

Siyaset

Beykoz’da 150 kişi CHP rozeti taktı…

CHP Beykoz İlçe Örgütü, Çubuklu Özdemir Spor Tesislerinde bir katılım töreni düzenledi.

Siyaset

Beykoz Vakfı'nda Ortadoğlu tartışması

Şaban Tören’in başkanlığını yaptığı Beykoz Vakfı, "Ortadoğu, Suriye, Irak, İran ve Türkiye'de neler oluyor" başlıklı panel düzenledi.

Siyaset

Hızır Yılmaz işçilere firma kurduracak

CHP Beykoz İlçe Örgütü, DİSK’e bağlı Genel İş Sendikası’nı ziyaret etti.

Siyaset

Beykoz Hollywood'u çatlatacak!...

Sanayileşmeden kurtulan Beykoz, Hollywood'u çatlatacak. 2Bsorunları, doğal SİT alanının kaldırılması, sanayi bölgesi imajının silinmesi gibi konularla gündeme gelen Beykoz, yeni yatırımlar ile İstanbul’un önde gelen semtleri arasına girmeye hazırlanı

Siyaset

AK Parti'nin kıymetini bilelim

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, yaklaşan yerel seçimleri öncesi örgütlenmeye hız verdi. Çiğdem Mahalle temsilciliği yoğun bir katılımla açılırken, açılışta konuşan Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç teşkilatını uyardı

Siyaset

Tanrıkulu Beykoz’da heyecan yarattı

CHP Beykoz İlçe Örgütü, İnsan Hakları’ndan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu’nu ağırladı.

Siyaset

İşte Beykoz’un seçmen profili

Türk siyasetinin en etkili partilerinden olan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beykoz İlçe Teşkilatı seçim çalışmalarına başladı…

Siyaset

Adem Sefer sessizliğini bozdu!

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beykoz İlçe Danışma Meclisi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde toplandı…

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"