Son Dakika

Aydın Düzgün ertelemeye rağmen açıkladı

  • 0
  • 10861
Aydın Düzgün ertelemeye rağmen açıkladı
Aydın Düzgün ertelemeye rağmen açıkladı
Aydın Düzgün ertelemeye rağmen açıkladı
Aydın Düzgün ertelemeye rağmen açıkladı
Aydın Düzgün ertelemeye rağmen açıkladı
Aydın Düzgün ertelemeye rağmen açıkladı
Aydın Düzgün ertelemeye rağmen açıkladı

Son gelen ertelemem bilgisine rağmen İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Aydın Düzgün, İlçe Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Örgütü'nde uzun zamandır süren İlçe Başkanlığı çalışmalarında ilk adımı İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Aydın Düzgün attı. Düzgün, yıllardır verdiğimiz emeğin, mücadelenin meyvesini almak için bugün bu göreve talip olduklarını söyledi.

Meclis Üyesi Aydın Düzgün açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

-"... partideki politik kurnazları çok üzecektir"

"Bugün burada yapacağımız adaylık açıklamamız birçok insanı can-ı gönülden memnun ederken, bir kısım insanı da maalesef üzmektedir. Siyasetin doğası ve insanın özü gereği herkesi memnun edememekteyiz. Nasıl Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı bazı yobaz güruhları rahatsız edecekse, benim ve ekibimizin parti içi bu seçimi kazanacak olması da bizim partideki politik kurnazları çok üzecektir, şimdiden özür diliyorum."

-"Herkes ektiğini biçecek, bu iyi bilinsin"

"Adaylığımın partili, diğer partili, partisiz neredeyse tüm Beykoz'da, çok ciddi bir etki yarattığı aşikardır. Neden derseniz yıllardır Beykozlunun düğününde, cenazesinde, sokağında, iş yerinde, kahvehanede, evlerinin içinde her zaman beraberdik. İnsanımız asla yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmuyor. Herkes ektiğini biçecek, bu iyi bilinsin. Biz 1978’den beri Beykoz'a hep iyi tohumlar ektik, insan biriktirdik"

-"... çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz"

"Biz bugün burada yalnızca bir adaylık açıklaması yapmıyoruz. Biz bugün yıllardır verdiğimiz mücadelenin, meyvesini almaya geldik. Parti içinde yaratılan suni çıkar kavgalarına alet edilmiş Doğu Anadolulu, Karadenizli, İç Anadolulu, Güney Doğu Anadolulu, Egeli, Akdenizli, Marmaralı üyelerimizi kayıtsız, koşulsuz, çıkarsız anlaşabildikleri bir noktaya getirdik. Bugün ekibimizle, güzel yurdumuzun her yerinden arkadaşlarımızla çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz."

"Ben ve ekip arkadaşlarımın parti içinde yıllardır vermiş olduğumuz bu kararlı mücadelenin bugün meyvesini toplama günüdür. Bugün parti içindeki kavgaların söndüğü gündür. Bugün gelecek güzel günlerin ilkidir."

-"Üyelerimizle artık bir bütün olduk"

"Biz bu yolda iki başarılı yıl geçirdikten sonra, buradan herkese söz veriyorum. Beykoz’un %90’ından şovenizmi sileceğiz. Beykozluluğuyla övünen bir Beykoz yaratacağız. Memleketlerimiz hepimizin kalbinde ayrı yer tutar. Bunun da farkındayım. Bizden sonra Beykozumuzda yalnızca memleketlerimizin türküleri, doğası, sanatı, rüzgarı ve kavgası yarışacak. Delegelerimizle, üyelerimizle artık bir bütün olduk. Beykoz olduk!"

-"Biz, bizim olanı almak için aday olduk"

"Biz bu dönem yarışmak için aday olmadık. Derdimiz kazanmak değil. Uzun yıllar boyunca verdiğimiz mücadeleyi taçlandırmak için aday olduk. Umut olduk, inandığımız değerler uğruna aday olduk. Biz Beykoz’u tekrar emekçilerle, işçilerle, üretimle var etmek için aday olduk. İlçemizi ranta kurban edenlerle kıyasıya kavga etmek için aday olduk. Biz, bizim olanı almak için aday olduk."

-"...mülkiyet ve imar sorunu vardır"

"Beykoz çıkarcı siyasetçilerin değildir. Beykoz bizimdir, Beykoz Beykozlunundur. Kaybettiklerimizden fazlasını üreteceğiz, Beykoz’umuza değer katacağız. Bunlar vaat değil, gerekliliktir sevgili partililerim. Bu söylediklerim imkânsız değil, imkanlıdır sevgili üyelerim. Bu söylediklerim düş değil, gerçektir sevgili dostlarım. Dostlar, vatandaşımızın mülkiyet ve imar sorunu vardır, en iyi biz biliriz."

-"...koltuğundan delege olanlarla olmaz"

"Gayeler, Yüceller bizi anlayamazlar. Onlar elde ettikleri güçten, tıpkı liderleri gibi zehirlendiler. Geldikleri yeri unutalı çok uzun yıllar oldu. Yaptıkları açıklamalar, konuşmalar bundandır.

Yenilecekler, o kapı artık Beykoz’umuzda kapandı. Bu umutla siyaset yapanlara kapılarımız kapalı. CHP Beykoz, parti emekçilerine, üyelerine teslim edilecek. Partinin yolunu unutmuş, koltuğundan delege olanlarla olmayacak! Partinin emekçileriyle olacak, sizlerle olacak"

Aydın Düzgün
İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi
CHP Beykoz İlçe Başkan Adayı 

CHP Beykoz İlçe Başkanlık Kongresi ertelendi
Önceki CHP Beykoz İlçe Başkanlık Kongresi ertelendi
Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Sonraki Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü