Milli Görüş Beykoz’da değişiklik istemedi

  • 0
  • 7748
Milli Görüş Beykoz’da değişiklik istemedi
Milli Görüş Beykoz’da değişiklik istemedi
Milli Görüş Beykoz’da değişiklik istemedi
Milli Görüş Beykoz’da değişiklik istemedi
Milli Görüş Beykoz’da değişiklik istemedi
Milli Görüş Beykoz’da değişiklik istemedi
Milli Görüş Beykoz’da değişiklik istemedi

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlık Kongresi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kongrenin tek adayı Şeref Kaçmaz’dı.

Yaklaşık 300 partilinin hazır bulunduğu kongreye; İl Başkanı Abdullah Sevim, Yeni Dünya İş Adamları Derneği Genel Başkanı Selman Esmerer, İl Yöneticileri Selman Yücel, Hakan Erdağ, Abdulkadir Çelebi, Ataşehir İlçe Başkanı Adem Boz, AGD İl Başkan Yardımcısı İbrahim Kalaycı ve İl Gençlik Kolları Başkanı Yasin Kalaycı gibi isimler hazır bulundu.

Öte yandan kongreye Beykoz eşrafından da katılım oldu. Beykoz Giresunlular Derneği Başkanı Ali Bilir, İncirköy Mahalle Muhtarı Şevik Yavuzyılmaz, Soğuksu Mahalle Muhtarı Muammer Aydınoğlu, Çubuklu Spor Kulüp Başkanı Coşkun Tosun, İHH beykoz Şube Başkanı Uğur Yoleri, Beykoz Samsunlular Derneği Başkanı Ömer Altun, ve CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan’da Milli Görüş’ün konukları arasındaydı.  

“Kudüs” isimli şiirin okunmasıyla başlayan kongrede Divan Başkanlığı’nı Selman Yücel yaptı. Divan seçiminin ardından İstiklal Marşı’nın okunduğu kongrede partinin minik üyeleri, partinin kadın kolları adına İlçe Başkan Şeref Kaçmaz’a bir çiçek verdi.

“Milli Görüş’ün tarihinde ağır sanayi hamlesi vardır”

İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, kongrede yaptığı konuşmada, Milli Görüş tarihinden söz ederek, “Milli Görüş tarihinde, Vatanın batısından doğusuna kadar uzanan Ağır Sanayi Hamlesi vardır. Anadolu’nun her tarafında kurulan şeker fabrikaları, dokuma fabrikaları, çimento fabrikaları, yem fabrikaları, kâğıt fabrikaları, fabrika yapan fabrikalar vardır.  İlk Milli ve yerli motor olan Gümüş Motor vardır. İlk yerli otomobil Devrim için verilen mücadele vardır. Seka’lar, Aselsanlar, Taksanlar, Tümosanlar vardır.

“ABD üsleri kapatılarak Türk Bayrağı çekilmiştir”

Milli görüş tarihinde, şahsiyetli dış politika vardır, Siyonist işgalci İsrail ile gizli görüşmeler yapan dışişleri bakanının gensoru ile düşürüldüğünü görürsünüz, incirlik üssü ile birlikte 21 ABD üssünün kapatılarak Türk bayrağı çekildiğini görürsünüz, çekiç gücün kovulduğunu görürüz, işgal altındaki Filistin topraklarında Ayşelerin Ahmetlerin gece rahat uyuduğunu görürüz.” ifadelerini kullandı.

“Beykoz Belediyesi’ni takip ediyoruz”

Saadet Partisi olarak Beykoz’da yaptıkları çalışmalara da değinen Başkan Kaçmaz, Beykoz Belediyesi’ni takip ettiklerini ve Allah’ın izni (c.c.) ve milletin teveccühü ile yapılacak ilk seçimde Saadet Partisi’nin Türkiye’nin en büyük partisi olacağını ve iktidara geleceğini söyledi.

Hedeflerinin, ilk yerel seçimde Beykoz Belediye Başkanlığını kazanmak ve Beykozluları 5 yıldızlı Saadet hizmetleri ile buluşturmak istediklerini kaydeden Şeref Kaçmaz şöyle devam etti:

“İlçemizin içinde bulunduğu sıkıntıları biliyoruz”

İlçemizin içinde bulunduğu sıkıntıları biliyor ve çözüm önerilerini de her fırsatta yetkililere sunuyoruz. Belediyemizin çalışmalarını yakinen takip ediyoruz, belediyemizin stratejik planlarına ulaşmak için uyguladığı performans programları ile gerçekleşen faaliyet raporlarının teknik ve mali analizlerini yapıyoruz, önümüzdeki günlerde hazırlanan programlarda ve raporlarda tespit ettiğimiz hizmet politikası eksik ve yanlışlarını, teknik ve mali verilerdeki değerlendirmelerimizi bütün Beykozlu hemşerilerimizle paylaşacağız.

“Hizmet kervanı yola revan olmuştur”

Bu vesile ile yüreğinde Vatana ve millete hizmet aşkı taşıyan bütün hemşerilerimizi, siyasi görüşü ne olursa olsun, Saadet Partimize davet ediyorum.

Aziz milletimiz bize ne zaman görev verdiyse, bütün gücümüzle hizmet etmenin gayretinde olduk, geçmişte yaptıklarımız, gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır.

Konuşmaların ardından faaliyet ve hesap raporlarının okunup ibra edilmesinin ardından başkan ve Yönetim Kurulu’nun seçimine geçildi.

Yapılan oylama sonucu uzun süredir Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı olarak görev yapan Şeref Kaçmaz, Başkanlığa yeniden seçildi.

Kaçmaz’ın yeni yönetiminde şu isimler yer aldı:

Muhammed KALAYCI

Hafi ÇAĞLAR

Habip KETENOĞLU

Ali KUĞU

Mustafa KIR

Kenan AKCAN

Mustafa MİNGA

Bayram AYDIN

Sinan KARAMAN

Ferhat TAŞDEMİR

Mehmet AYDIN

Erkam KETENOĞLU

Yaşar AKKUZU

Cafer DAĞCI

Kemal KAPTAN

İsmet SONER

Fatih İÇ

Ömer TOKER

Musa MUTANOĞLU

Samet KAYA

Mürsel UYGUN

Ferhan ŞAHİN

Musa YILMAZ

Musa HASANUSTA

Mehmet AKKUZU

Haber Merkezi

CHP Beykoz’da aday sayısı üç oldu
Önceki CHP Beykoz’da aday sayısı üç oldu
İletişim Başkanlığı'ndan Beykoz'a ziyaret
Sonraki İletişim Başkanlığı'ndan Beykoz'a ziyaret