Katillerine Burs verecek kadar saf bir milletiz…

  • 11.07.2021 15:59
  • Okunma: 1981 kez

A. Raif ÖZTÜRK


Şu 15 Temmuz darbe girişimini, içimizdeki Yahudiler, Ermeniler, gayri Müslimler veya PKK ve diğer terör örgütleri yapmış olsalardı, bu masum millete bu kadar çok dokunmaz ve böylesine ağır gelmezdi.

 

Çünkü onlara güvenmemek gerektiği hakkında, Yüce kitabımız Kur’ân’ı Kerîm’de defalarca uyarılmıştık. Bu uyarılar nedeniyle de PKK ve diğer terör örgütlerine ve onlar gibi dış şer güçlerden beslenen diğer teröristlere karşı, herkes zaten mesafeli ve tedbirliydi.

Gerçi sinsi olarak bu 15 Temmuz darbe girişiminin perde arkasında da onların eli var, bu kesin ve çoğunluk tarafından bilinen bir konu. Fakat bugünkü konumuz bu değil; katillerine BURS verebilecek kadar, Saf bir millet oluşumuzdur…

15 Temmuzda 253 masum halkımızın katilleri olacak hâinler, bizlere ağlayarak vaazlar verene bağlı ve 30 senden fazla zamandan beri bizlere ikiyüzlü davranarak, “îmanlı Türk gençliği yetiştiriyoruz, 160 ülkede İslâm’ı, Türkçemizi ve Türk bayrağını yaşatıyoruz, vs.” gibi câzip sloganlarla, bizlerden burs, kurban vd. desteklerimize talip oluyorlardı. (Bunların içindeki bizler gibi saf ve temiz duygularla, kulenin ucundaki gizli, kirli ve sinsi plânları yapan HÂİNLERİ kendileri gibi iyi niyetli sanan masum kardeşlerimizi hariç tutuyoruz.)

İşte bu şekilde ve böylesine sinsi ikiyüzlülüklerle aldatılmışlığın, enâyi yerine konulmuşluğun acısını ve ızdırabını 4-5 yıllardan beri çekiyoruz. Bu günler de bu ihânetin yıl dönümüdür…

  • Nasıl kahrolmayalım ki?

Tamamen ehl-i takva ve sanki Allah’ın cc rızası için, büyük fedakârlıklarla gurbet ellerde hizmet eder göründüler yıllar yılı!..

Bizler de; “biz beceremiyoruz, hiç olmazsa maddi imkânlarımızı onlarla paylaşalım, onlar bizim yerimize hizmet etsin” düşüncesiyle, hiç boş çevirmedik ki onları. Katillerimizi beslediğimizi fark edemeyecek kadar efsunlanmıştık sanki!..

ŞURASI ÇOK DAHA ÖNEMLİ: Diğer yandan o yıllarda; onların Din, vatan, bayrak, Türkçemizin dünya çapında yaygınlaşması ve îman adına gayretli çalışmalarını çok tehlikeli gören ve ürken mâlûm lâik ve sol zihniyet, “bu cemaat ülkemize irticayı ve şeriatı getirecek, TC adına çok tehlikelidir” diye savaş açmışlardı.

Bu hâinlerin 15 Temmuz 2016’da; vatanına, devletine, kendisine bağışlar yapan milletine, hatta Yüce Dînimizin ulvî prensiplerine İHÂNET etmeleri, en çok bu lâik zihniyeti sevindirdi. “Bak biz dememiş miydik, bunlar çok tehlikelidir” diye, sanki haklı çıkmanın havasını attılar günlerce, aylarca ve yıllarca.

Fakat bunların da yanıldığı bir şey vardı.

Bu mâlum zihniyetin tahminlerinin tamamen aksine, bu FETÖ hainleri bu darbe girişimine asla din, îman, irtica ve şeriat adına değil, ABD’NİN ve diğer ŞER ittifakın güdümünde, ilk etapta diş geçiremedikleri güçlü iktidarı etkisiz hâle getirip, ülkemizi onlara peşkeş çekme adına girişmişlerdi...

Kendi ifadeleriyle; “Dünya çapında okullar açma konusunda ruhsat alma adına, bir Türkiye feda edilebilirdi”. Sanki onlara bu sözü verenler, maksatlarına ulaştıktan sonra, çeşitli bahanelerle caymayacaklarmış gibi!.. Bu hâin zavallılar da saf saf bu şer güçlere inandılar ve DARBE girişiminde bulundular…

  • Birçok vatandaşımızın ıskaladığı, çok daha önemli bir gerçek daha var:

FETÖ ihanetinin, din, îman, irtica ve şeriat adına değil, diş geçirilemeyen güçlü bir iktidarı ve liderini derdest etme adına yapıldığını çok net anlayan şu malum lâik zihniyet, şimdi âdetâ ölesiye onların (Yani, Fetö’cülerin) savunmasına soyundular. Onlara sahip çıkıyorlar. Çünkü; düşmanlarının düşmanı, onlar için artık dost sayılıyordu…

  • Hani bunlar çok tehlikeliydi?.. Hani bunlar; ..ülkemize irticayı ve şeriatı getirecek, TC adına çok tehlikeliydi?..  

Peki, “TC adına çok tehlikeli” dediğiniz aynı FETÖ’YÜ, şimdi niçin kolluyor ve savunuyorsunuz?.. Bu güçlü iktidara karşı düşmanlıkta, dayanışma ve ortaklığınız olduğu için, değil mi?..

Fakat şu mümtaz Türk halkı; Bu sinsi ihanetten sonra, sizin bu gizli manevralarınızı fark ve idrak edecek kadar basiret sahibi oldu. Akıllı insan bir kere aldanır ve ikinci kez aldanmaz. Fıkrada olduğu gibi; yılan tarafından ısırıldığı delikten, bir daha asla ısırılmaz.  

Nitekim de öyle olacağı son ara muhtar seçimlerde görüldü: Fetö partisi ve destekçileri için tam bir hezîmet… (Afyon Güney Beldesi 6 Haziran 2021 ara seçim sonucu: Cumhur: 1528 Oy. Millet: 117 Oy.)

  • Bu güzide halk, hem yıllarca fetöcüleri çok tehlikeli görüp, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra bağırlarınıza basan bu zihniyeti, hem de şu FETÖ hainlerini bu engin ferasetle ve bu duygularla çok dikkatli bir şekilde izliyor ve gözlüyor. Vesselâm…

 

 

Anahtar Kelimeler:

Yazarın Yazıları