Beykoz'da şok hizmet uygulaması yeniden başlayacak

  • 0
  • 6124
Beykoz'da şok hizmet uygulaması yeniden başlayacak
Beykoz'da şok hizmet uygulaması yeniden başlayacak
Beykoz'da şok hizmet uygulaması yeniden başlayacak

Yeni dönem muhtarları Beykoz Belediye Başkanını ziyaret etti. Köseler, 'şok hizmet' uygulamasının yeniden başlayacağını açıkladı

Mazbatasını alan Beykoz muhtarları Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler’e tebrik ziyaretinde bulundu.

Köseler, halk toplantıları ile mahalle bazlı şok hizmet uygulamasını bütün mahallelerde yeniden başlatacaklarını açıkladı.

Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alan Beykoz’un yeni dönem mahalle muhtarları, Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler’i ziyaret etti.

Muhtarlar Başkan Köseler’i ikinci kez başkan seçilmesinden dolayı tebrik etti. Köseler de mazbatasını alan yeni muhtarlara başarılar diledi ve birlikte çalışma sözü verdi.

Muhtarların demokrasinin ilk ve en önemli kademesi olduğunu vurgulayan Köseler, Beykozlulara muhtarlarla el ele vererek en iyi hizmeti götürmek istediklerini söyledi.

Köseler, 1999-2004 yılları arasındaki ilk dönem başkanlığında belediyede halk günleri yaptıklarını ve sorunları dinleyerek çözümler ürettiklerini hatırlattı. Bu dönem halk günlerini her mahalle meydanında, vatandaşın ve muhtarların ayağına giderek gerçekleştireceklerini belirten Köseler, bu şekilde çok daha verimli bir hizmet dönemi geçireceklerine inandığını kaydetti.

Önceki dönemde mahallelere belediyenin tüm ilgili birimleriyle girerek gerçekleştirdikleri ‘Şok Hizmet’ uygulamasını da yeniden başlatacaklarını açıklayan Köseler, muhtarlarla birlikte Beykoz’un en uzak noktasına tüm sorunları çözeceklerini, kalkınmaya yönelik yeni projeler üreteceklerini söyledi.

Haber Merkezi

Beykoz'da kazanan muhtarlar mazbatalarını aldı
Önceki Beykoz'da kazanan muhtarlar mazbatalarını aldı
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz