Talip ERCAN
  • 23/04/2024 Son günceleme: 23/04/2024 10:56
  • 2.579

31 Mart Seçimleri sonrasında Alaattin Köseler 20 yılın ardından ikinci kez Beykoz Belediye Başkanı oldu.

Bu andan sonra yeni dönem için Başkan Köseler’e 5 yıllık görev süresince başarı dileklerimizi iletmek bizlere düşer.

Tabii ki Başkan Köseler öncelikle yeni dönemdeki çalışma arkadaşlarını belirleyecek, müdürlüklerde değişimler olacak. Haliyle Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Hizmetleri Müdürlüğü de bunlardan biri olacak.

Geriye dönüp bakıldığında Beykoz Kulüpler Birliği toplantılarına katılmayan bir Belediye Spor Müdürü gördük, İnşallah yeni dönemde her anlamı ile sadece Belediye bünyesindeki branşları değil tüm Beykoz’un takımlarının maçlarını da vakti yettiğince takip eden bir müdür gelir.

Başkan Köseler’i sportif anlamda da beklentileri yüksek bir kitle beklemekte… 5 yıl süresinde verilmeyen nakdi yardımlar bu dönemde yapılacak mı? Yüksek bütçeli Beykoz Belediyesi Hentbol Takımının konumu ne olacak? Bünyesinde yabancı sporcuların da olduğu Bisiklet Takımı ne olacak? Her ne kadar belediyeden bir rakam aktarımı olmadı dense de Buz Beykoz Buz Hokeyi Takımı ne olacak:

Mesela Beykoz halkında isyan noktasına getiren yolları kapattıran Turcell Granfonda Bisiklet Yarışı iptal edilecek yollarda çile bitecek mi?

Beykoz Belediyesi bünyesindeki Kürek Takımı isim değişip Beykoz Spor Kulübü olarak mı yarışlara girecek?

En sona da Beykoz Spor Kulübünü bıraktım, Başkan Köseler’in ilk Başkanlık döneminde bir iyi bir kötü olan Beykoz Spor Kulübü ve de Beykoz 1908 ile ilgili düşünceleri neler olacak?

Tabii ki bu cevapların alınabilmesi için de Başkan Köseler’in öncelikle bu süreçte biraz yalnız bırakıp ekibini kurması beklenmeli. Yoksa zaten 2023-24 sezonu için olan oldu… Biraz sabırlı olunmasında yarar var…

Yazarın Yazıları