Yaşam

Yaşam

Okumuş ailelerinin nişanına yoğun ilgi

Rüzgarlıbahçe Muhtarı Ahmet Okumuş’un kızı Meral Okumuş oldukça kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı törenle evliliğe ilk adımını attı.

Yaşam

Yıkılacak cami arazi fiyatlarını arttırdı

Müslümanların kutsal mekânları da ticarete yön verir oldu. Çiftehavuzlar’da dere ıslah çalışması nedeniyle yıkılacak olan cami arazi fiyatlarını arttırdı.

Yaşam

Gençlik Meclisi 3. döneme hazır

Beykozlu gençlerin ilçe yönetiminde söz sahibi olabilmesi için kurulan Beykoz Belediyesi Gençlik Meclisi, 3. Dönem çalışmalarına başladı.

Yaşam

STK'lar Beykoz için ne yapıyor - 3

Hayırseverlerle ihtiyaç sahipleri arasında bir köprü olan Sevgi Çemberi, gerçek ihtiyaç sahibi ailelerin her türlü ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyor.

Yaşam

Beykoz’da köpek dehşeti

İstanbul’un değişik yerlerinden kapalı kasa kamyonlarla Beykoz’un kırsal bölgelerine bırakılan sokak köpekleri vatandaşlara kâbus yaşatıyor.

Yaşam

Yönetmeni dövenlere 3'er yıl hapis

Yol verme yüzünden çıkan tartışma sonucu, yönetmen Soykut Turan'ı döverek hastanelik edenlere 3’er yıl hapis cezası verildi.

Yaşam

Şişecam Paşabahçe’deki arazisini satıyor

Paşabahçe Cam Sanayi, bulunduğu semtin adını uluslararası bir marka haline getiren Paşabahçe'deki 11 parselden oluşan 117 dönüm arsasını satışa çıkardı.

Yaşam

Yücel Çelikbilek ailesi büyüyor

Beykoz Belediyesi eski Başkanlarından Yücel Çelikbilek’in oğlu Mehmet Recep, Beykoz Koru Tesisleri’nde yapılan muhteşem düğünle dünya evine girdi.

Yaşam

Fitness alanından da planlar çıktı!

Tokatköy’e fitness alanı açmak için giden Başkan Ergül’e evlerinin yıkılacağını öğrendiğini söyleyen vatandaşlar şaşkınlık yarattı.

Yaşam

Cumhuriyet Köy'de ağaçlandırma

“Geleceğiniz İçin Daha Yeşil Bir Beykoz” Kampanyası kapsamında Cumhuriyet Köy’deki Keltepe Mevkii 5 bin fidan dikilerek ağaçlandırıldı.

Yaşam

ÖSEV’den okuma okulu

İsmail Özseçkin Vakfı (ÖSEV), Beykoz’da yeni bir projeyi daha hayata geçirerek, “ÖSEV Okuma Okulu” günlerini başlattı.

Yaşam

Ayşe Teyze çetesi çökertildi

Beykoz’da, çektikleri çıplak ve pornografik görüntülerle yabancı uyruklu kadınları şahtajla fuhuşa zorlayan “Ayşe Teyze” çetesi çökertildi.

Yaşam

Gençler sosyal alanlarda birleşiyor

Derneklerin, kurumsal toplulukların sayısını arttığı Beykoz’da, genç kesimde kurmuş oldukları dernekle sosyal alana giriş yaptı.

Yaşam

Emniyet camiasında 163. yıl heyecanı

Polis Haftası nedeniyle Fatin hoca İlköğretim Okulu öğrencileri Beykoz Emniyet Müdürlüğüne anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

Yaşam

Bombalıdere’de yıkım

Tokatköy Bombalıdere mevkiinde bulunan ve İ.G.’ye ait olduğu öğrenilen 3 katlı ev Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yıkıldı.

Yaşam

İşçileri taşıyan minibüs takla attı: 1 ölü

TEM Otoyolu'nun Beykoz kesiminde meydana gelen trafik kazasında, 1 kişi öldü, 3 kişi de yaralandı.

Yaşam

Bilir’e Zonguldak’ta coşkulu karşılama

Beykoz Belediye Başkan yardımcısı Ali Bilir, gitmiş olduğu Zonguldak’ta hemşerileri tarafından coşkuyla karşılandı.

Yaşam

Nazım Alpman’dan Kitaplı Belediye Beykoz

İnternethaber yazarı Nazım Alpman, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Ali Bilir’in Beykoz’u yakından ilgilendiren kitabını değerlendirdi.

Yaşam

Hareket halindeyken göçük altında kaldı

Beykoz Vadi Evleri şantiyesinde seyir halindeyken üzerine toprak kayan kamyonun şoförü hayatını kaybetti.

Yaşam

Çuval içerisinde kadın cesedi bulundu

Beykoz’da bıçakla öldürüldükten sonra çuvala konularak sokağa bırakılan bir kadın cesedi öğrenciler tarafından bulundu.

Yaşam

Anadoluhisar’lı aile kazada parçalandı

Anadoluhisarı’nda oturan aile, akrabalarını ziyaret etmek üzere gitmiş oldukları Esenyurt dönüşünde kaza yaptı. Anne ve 2 yaşındaki kızı öldü.

Yaşam

Sivil toplum örgütleri OFD için kenetlendi

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi’nin “Ulaşamadığımız Engelli Kalmasın Kampanyası” kapsamında yapılan gece büyük ilgi gördü.

Yaşam

STK'lar Beykoz için ne yapıyor - 2

Beykoz’da eğitime yönelik hizmet üreten tek sivil toplum örgütü olan Beykoz Eğitime Destek Derneği BEDES’i tüm yönleri ve hizmetleriyle sorguluyoruz…

Yaşam

Gideceğim yere beni götürür müsün?

OFD Beykoz Şubesi, Kaymakam Aydın Ergün başkanlığında düzenlemiş olduğu toplantıda OFD’ye alınması düşünülen araç için destek istedi.

Yaşam

Aysel Can Ekşi yeniden TÜKODER Başkanı

TÜKODER Beykoz Şubesi 7. Olağan Kongresi’ni Karya Sinema Salonu’nda yaptı. Kongrede tek aday olan Aysel Can Ekşi başkanlığa yeniden seçildi.

Yaşam

Emniyet camiasında bayram sonrası

Bayram süresince yoğun çalışan Beykoz Emniyet Müdürlüğü ekipleri bayramlaşmasını bayram sonrası yapabildi.

Yaşam

Toplam kalite eğitimleri sürüyor

Beykoz Belediyesi tarafından verilen hizmet içi toplam kalite eğitimlerini tamamlayan 170 belediye personeli sertifikalarını aldı.

Yaşam

İncirköy ve Soğuksu’ya 61 tapu daha

İncirköy ve Soğuksu Mahalleleri’nde 2 bin evin kullanıcılarına devredilmesi işlemleri bugün de devam etti ve 61 aile tapularına kavuştu.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"