Yaşam

Yaşam

Kaşıtoğlu gençlere 80’leri anlattı

Dost Beykoz Yazıişleri Müdürü Muharrem Kaşıtoğlu geçtiğimiz günlerde 8. baskısı yapılan “60’lar Hikaye, 70’ler Terane, 80’ler Şahane” adlı kitabını anlattı.

Yaşam

Kralın son eşi Arzu Aslan’ın villası soyuldu

Fahrettin Aslan’ın son eşi Arzu Aslan, Kavacık Otağtepe’deki villasından hırsızlık yapıldığı gerekçesiyle polise başvurdu.

Yaşam

Aşırı hız ölümle sonuçlandı

Kavacık’ta, aşırı hız nedeniyle meydana gelen trafik kazasında Sabri Fenerli isimli vatandaş hayatını kaybederken, Ahmet Kök'de yaralandı.

Yaşam

Başkan eşleri konferansta buluştu

Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu, Beykoz Sevgi Çemberi Derneği’nin düzenlemiş olduğu konferansa konuşmacı oldu. Konferansa belediye başkanlarının eşleri de katıldı.

Yaşam

Çuval içindeki kadın namus kurbanı

Üç gün önce Yenimahalle’de çuval içinde ölü olarak bulunan kadının failleri yakalandı. Beykoz Emniyet Müdürlüğü’nce yakalan zanlılar savcılığa sevk edildi.

Yaşam

Ecr-i Misil mağdurlarına örtülü af

Taşınmazların kullanımı nedeniyle sürekli olarak devlete borçlanan Ecr-i Misil mağduru vatandaşlara örtülü af geldi.

Yaşam

Beykoz’a yerli turist akını

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın hemşerileri olan Rize Güneysulular Büyükşehir Belediyesi Beykoz Koru Tesisleri’nde bir araya gelerek hasret giderdi.

Yaşam

Beykoz Köstebeği hızla ilerliyor

Beykoz sahillerinin atıksu ve çevre kirliliği sorununu çözmek için başlatılan atıksu inşaatında çalışan köstebek makine hızla ilerliyor.

Yaşam

Beykoz Belediyesi'nden Tokatköy'e Şok

Beykoz Belediyesi, Tokatköy Mahallesi’nde Şok Hizmet çalışmaları kapsamında gün boyu çevre ve cadde düzenleme çalışmaları yaptı.

Yaşam

Ayşe Ergül'ün babası vefat etti

Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül’ün eşi Ayşe Ergül’ün babası Polat Türkoğlu, Cumartesi akşamı saat 1.30’da Gümüşsuyu’nda ki evinde vefat etti.

Yaşam

Kadını Güçlendirme Seminerleri başladı

Siyasette daha fazla katılım ve söz hakkı için “Kadını Güçlendirme Seminerleri”nin ilki Bakan Nimet Çubukçu'nun katılımıyla Beykoz’da başladı.

Yaşam

Milli Görüş’ün kurucusu Başaran vefat etti

Geçirmiş olduğu rahatsızlıktan dolayı 3 yıldır tedavi gören Avrupa Milli Görüş Teşkilatı’nın kurucularından olan Ahmet Başaran vefat etti.

Yaşam

Ergül’den Büyükelçi ziyareti

TDBB Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül Ankara’da Türkmenistan ve Özbekistan Büyükelçileriyle bir araya geldi.

Yaşam

Kanlıca’da sıcak bir gece

Anadoluhisarı Turizm Kalkındırma Derneği’nin yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyeleri düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Yaşam

ISO 9001: 2000 Bayrağı göndere çekildi

Beykoz Belediyesi, belediyecilik alanında yürüttüğü hizmet ve çalışmalarını Uluslararası Standart Organizasyonu (ISO) kalite belgesi ile taçlandırdı.

Yaşam

Polis Haftası etkinlikleri başladı

Türk Emniyet Teşkilatı’nın 163. Kuruluş Yıldönümü kutlamaları, Beykoz Emniyet Müdürlüğü’nün düzenlediği bazı etkinliklerle başladı.

Yaşam

Beykoz’da da rejim tehlikede mi?

Cumhuriyet’in elden gittiğini iddia ederek düzenlenen mitinglerin perde arkasındaki lideri Tuncay Özkan Beykoz’da örgütlenmeye çalışıyor.

Yaşam

Kar yağdı balıklar karaya vurdu

Beykozlu balık meraklıları sahilde sabahladı. Beykoz sahillerine inen balık meraklıları, olta atmadan kısa süre içinde kovalarını balıkla doldurdu.

Yaşam

İşadamı Ali Nuri Çolakoğlu intihar etti

Türkiye Ekonomi Bankası’nın (TEB) kurucularından işadamı Ali Nuri Çolakoğlu, Beykoz sahil yolunda bulunan boş bir arazide ölü olarak bulundu.

Yaşam

'İch bin auch heute Beykozerin'

Almanya’nın Mulheim an der Ruhr kenti ile Beykoz’un “Kardeş Şehir” görüşmeleri Hidiv Kasrı’nda atılan imzalarla resmileşti.

Yaşam

ADD, Uğur Mumcu’yu andı

Atatürkçü Düşünce Derneği Beykoz Şubesi, Karya Kültür Merkezi’nde düzenlediği programla Araştırmacı Gazeteci Yazar merhum Uğur Mumcu’yu andı.

Yaşam

Dernekler bu kez de iktidarın kapısını çaldı

Geçtiğimiz günlerde MHP ve DSP'yi ziyaret eden bazı dernek başkanları bu kez de iktidar partisinin kapısını çalarak sorunların çözümü için destek istedi.

Yaşam

İmam nikahlı eşini boğarak öldürdü

İmam nikahlı eşi Tuğçe Akkurt’u, kendisinden izinsiz Erzurum’a gitti diye atkısıyla boğarak öldürdü.

Yaşam

Bayan Ergün sivil toplumla el ele

Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün’ün eşi Necla Ergün, yeni kurulan Sevgi Çemberi Derneği’ni ziyaret ederek, sosyal çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Yaşam

Giresunlular’dan Ergül’e kınama toplantısı

Daha önce Giresunlulara yönelik farklı bir politika uygulandığını iddia ederek çeşitli girişimlerde bulunan Beykozlu Giresunlular Derneği yeni bir çıkış yaptı.

Yaşam

Soğuksu Mahallesi’de tapularına kavuştu

İncirköy’deki 37 aileye tapularının dağıtılmasının ardından Soğuksu Mahallesi'ndeki 52 hane sahibi daha tapularına kavuştu.

Yaşam

Beykoz Belediyesi’ne Türkçe ödülü

Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül'e mecliste alınan karar doğrultusunda Feridun Karakaya Sahnesi’nde TDK Onurluğu ve plaket verildi.

Yaşam

İşadamı doğduğu yere defnedildi

53 yaşında hayata veda eden Beykozlu işadamı Mehmet Kurt, doğduğu köy olan Mahmutşevketpaşa’da toprağa verildi.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"