Yaşam

Yaşam

Abdullah Baki’nin cenazesinde izdiham

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baki’nin, ani ölümüyle Beykoz’u sarsan 19 yaşındaki oğlu Abdullah Baki’nin cenazesinde izdiham yaşandı.

Yaşam

Beykoz’da Asayiş operasyonu sürüyor

Beykoz Emniyet Asayiş Şube Ekipleri’nin düzenlediği operasyonda 17 kg. esrar, 2 adet ruhsatsız silahla birlikte dört kişi ele geçildi.

Yaşam

Tapu çalışmaları devam ediyor

İncirköy ve Soğuksu Mahalleleri’nde neredeyse 50 yıldır kangren haline dönen mülkiyet çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor.

Yaşam

Çiftehavuzlar Deresi ıslah ediliyor

Sağanak yağışlar nedeniyle 2004 yılında taşarak birçok evi sular altında bırakan Çiftehavuzlar Deresi ıslah ediliyor.

Yaşam

Senin de bir ağacın olsun

Trakyalılar Derneği tarafından bir süre önce Karlıtepe’de meydana gelen orman yangını sonucunda tahrip olan bölge yeniden ağaçlandırıldı.

Yaşam

Ortaçeşme'de 4 araç kundaklandı

İstanbul’un değişik bölgelerinde meydana gelen araç kundaklama olayları dün akşamda Beykoz Ortaçeşme’de yaşandı.

Yaşam

Siyasiler bayramlaştı, dernekler et dağıttı

Siyasi partiler, bayramları halka bir araya gelmek için fırsat olarak değerlendiriyor, dayanışma dernekleri ise yardımlarla anlam kazandırıyor.

Yaşam

KDM’de yoksulları sevindirdi

Beykoz Belediyesi Kadın Dayanışma Merkezi, Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi 450 vatandaşımıza giyecek yardımında bulundu.

Yaşam

Kurban Bayramı’nda kim, nerede ne yaptı?

Kurban Bayramı, Beykoz’da coşkuyla kutlandı. Kamu kurumları, sivil toplum örgütleri ve siyasi partiler düzenlemiş oldukları programlarda halkla kucaklaştı.

Yaşam

Aydın Ergün: Yeşil alanlar korunmalı

Kaymakam Aydın Ergün, Beykoz’un yeşil alanlarının korunması gerektiğini ve Beykoz’da yapılmaması gereken tek şeyin ise ağaç kesmek olduğunu dile getirdi.

Yaşam

Sosyal dayanışmada bayram heyecanı

Sevgi Çemberi Derneği dar gelirli ailelere sağlamış olduğu kışlık giyecek desteğiyle bayramın huzur içinde yaşanabilmesi için çaba gösteriyor.

Yaşam

BEY-DER’den bayram öncesi giyim yardımı

Yapılan kongre sonrasında yaşanan tartışmalı süreci geride bırakan BEY-DER’in yeni yönetimi bayram öncesi yoksul ailelere giyim yardımında bulundu.

Yaşam

Tapu çalışmaları devam ediyor

Özbek Ailesi'nin arazileri üzerinde bulunan kullanıcılarına satışı ile ilgili yürüttüğü çalışmalar devam ediyor.

Yaşam

Ekmek sanayii de örgütlendi

İş dünyasında örgütlenen bir çok sektörden sonra fırıncılarda kurmuş oldukları Ekmek Sanayi İşverenler Sendikasıyla tek çatı altında toplandı.

Yaşam

Unutulmaz isimler parklarda yaşayacak

Beykoz Belediyesi'nin "Her Çocuğa Bir Park" projesi devam ediyor. Yapılan yeni parklara ise Beykoz da yetişen önemli kişilerin isimleri veriliyor.

Yaşam

Kurbanlıklarda kıran kırana pazarlık

Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla ekonomide baş gösteren durgunluk kurban pazarlarını etkilemedi.

Yaşam

Çalıntı oto iki aylık takiple yakalandı

Paşabahçe polis Merkezine bağlı çalışan ekipler iki ay izini sürdüğü, Volswagen Caddy marka çalıntı aracı Paşabahçe’de yakaladı.

Yaşam

29 Ekim dayanışmasına teşekkür

Beykoz’da bulunan bazı sivil toplum kuruluşları bir basın toplantısı düzenleyerek, Cumhuriyet Bayramı’nda yapılan yürüyüşe katkı sunanlara teşekkür etti.

Yaşam

Omurilik felçlileri yürüdü !...

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi'nin Özürlüler Haftası nedeniyle düzenlediği yürüyüşe bazı sivil toplum örgütleri de destek verdi.

Yaşam

Sevgi Çemberi’nin halkası büyüyor

ÖSEV Başkanı Özer Odabaşı, Vakfın Sağlıklı Yaşam Komisyonu’nda görev yapan doktorlarla birlikte yeni kurulan Sevgi Çemberi Derneğini ziyaret etti.

Yaşam

Beklenen deprem Beykoz’da tartışıldı

Beykoz Belediyesi, Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği ve Depremle Savaş Derneği’nin düzenlediği konferansta olası İstanbul depremi masaya yatırdı.

Yaşam

Sevgi Çemberi faaliyetlerine başladı

Beykoz’da tartışma konusu olmaktan bir türlü çıkartılamayan, kurumların kişiselleşmesi bir sonuç daha doğurdu. Sevgi Çemberi Derneği açıldı.

Yaşam

Talip Ercan’ın babası toprağa verildi

Spor camiasının sevilen muhabirlerinden Talip Ercan’ın vefat eden babası Mustafa Ercan toprağa verildi.

Yaşam

Kadın Meclisi’ne ilgi giderek azalıyor

Kadınların yönetimde söz sahibi olabilmesi amacıyla Beykoz Belediyesi Kent Konseyi kararıyla oluşturulan Kadın Meclisi’ne ilgi giderek azalıyor.

Yaşam

Şaban Tören’e yargıdan bir tokat daha

Bir dönem CHP’den ihraç edilerek tartışılan ve ardından çeşitli iddialarla gündeme gelen Şaban Tören’in Dost Beykoz’a açtığı bir dava daha reddedildi.

Yaşam

Yöre derneklerinden Kaymakama ziyaret

ÖSEV Başkanını ziyaret eden Kaymakam Aydın Ergün, bugünde çeşitli sivil toplum örgütleri ve yöre derneklerinin temsilcilerini makamında ağırladı.

Yaşam

Beykoz’da trafik kazası: 1 ağır yaralı

Zeminin kaygan olması nedeniyle kontrolden çıkan bir otomobilin seyir halindeki kamyona çarpması sonucu, otomobil sürücüsü ağır yaralandı.

Yaşam

Nazar Boncuğu Beykoz’da yaşayacak

Cam Ocağı’nın kurduğu “Nazarköy Boncuk Atölyesi’nin açılışını Kaymakam Aydın Ergün ve Başkan Muharrem Ergül gerçekleştirdi.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"