Mahir Taştan'dan öğretmenler günü sürprizi

  • Güncelleme: 26.11.2018 14:41
  • Okunma: 4577 kez
  • Yorum: 0
CHP Beykoz eski İlçe Başkanı Mahir Taştan, Beykoz İş Okulu’nda görevlerine devam eden öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutladı.
Mahir Taştan'dan öğretmenler günü sürprizi

Düzenlenen programa, Okul Müdürü Süleyman Arif Demircioğlu, öğretmenler, CHP Beykoz eski İlçe Başkanı Mahir Taştan, BOÇAY Dernek Başkanı İsmet Toprak ve okul çalışanları katıldı.

Okulda eğitim gören Otizmli öğrenciler tarafından Öğretmenler Günü nedeniyle hazırlanan çiçekler, Mali Müşavir Bülent Taştan'ın hayatını kaybeden öğretmen babası Mehmet Taştan anısına eğitimcilere hediye edildi.

Kutlama programı kapsamında eğitimcilere ikramlarda bulunulurken, Okul Müdürü Süleyman Arif Demircioğlu, desteklerinden dolayı CHP Beykoz eski İlçe Başkanı ve Mali Müşavir Mahir Taştan'a teşekkür etti.

Hediyelerin ardından, eğitimciler için okul yönetimi tarafından hazırlanan slayt gösterisi katılımcılara izletildi.

Katılımcıların dikkatle izlediği slayt gösterisinin içeriğinde eğitimcilerin akrabaları tarafından 'Öğretmenler Günü'nün kutlandığı mesajlara yer verildi.

"Ben de bir eğitimcinin evladıyım"

Programda bir konuşma yapan Mahir Taştan, eğitimcilerin Öğretmenler Gününü kutlayarak, "Öğretmenlerimizin önünde saygıyla eğiliyorum. Biliyorsunuz, yeni nesil öğretmenlerimizin eseri olacak. Ben de bir eğitimcinin evladı olarak her yıl buradaki arkadaşlarımızı hatırlamayı önemsiyorum. Yeniden gününüz kutlu olsun" ifadelerini kullandı.

Beykoz Belediyesi ise eğitimcileri bu yıl da unutmayarak, üzerlerinde tebrik mesajlarının yazılı olduğu termos bardaklar hediye edildi.

Çiçeklerin yanı sıra eğitimci Mehmet Taştan anısına, not defteri ve kalem de hediye edildi.

Programın sonunda üzerinde Beykoz Otizmli Çocuklar ve Aileleri Yardımlaşma Derneği'nin adının yazıldığı pasta kesildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz