Yaşam

Yaşam

Telefonda sabit ücret soygununa son

Acaristabul’un yeşili katlettiğini iddia ederek açmış olduğu davayla büyük tartışma yaratan TÜKODER bu kez de telefonlardan alınan sabit ücret uygulamasına el attı.

Yaşam

Dost Beykoz Hükümet Konağı’nda

Yozgat’ın Yerköy ilçesi Kaymakamıyken, Beykoz Kaymakamlığı’na atanan Aydın Ergün’e bir ziyarette Dost Beykoz’dan.

Yaşam

İktidar ve muhalefet düğünde buluştu

Salon Talia’da yapılan görkemli düğün; İktidar ve Anamuhalefet temsilcilerini bir araya getirmekle kalmayıp, dünür olmalarını da sağladı.

Yaşam

Alman öğrenciler Ergül’ü ziyaret etti

Mülheim Beruf Sanat Okulu öğrencileri Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül’ü makamında ziyaret etti.

Yaşam

Muammer Yavuz yeniden başkan

Giresun İli Bulancak İlçesi ve Köyleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurul toplantısında Muammer Yavuz yeniden başkanlığa seçildi.

Yaşam

Telekom grevine Ergül desteği

Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül Paşabahçe Türk Telekom Müdürlüğü’nde grevde olan Telekom işçilerini ziyaret ederek desteklediğini bildirdi.

Yaşam

Suha Pekkip’in annesi vefat etti

Demokratik Sol Parti Beykoz İlçe Başkanı Suha Pekkip’in annesi vefat etti. 83 yaşındaki anne Seher Pekkip Akbaba Köyü’nde toprağa verildi.

Yaşam

Özbek Ailesi'nden tapu fedakarlığı

İncirköy Mahallesi’nde bulunan 15 dönümlük arazinin üzerindeki kullanıcılara devrine ilişkin çalışmaların bir kısmı sona erdi.

Yaşam

Japon öğretmenin sergisi açıldı

Beykoz’daki İstanbul Denizcilik ve Su Ürünleri Meslek Lisesi’nde eğitim vermek üzere Beykoz’a gelen Japon öğretmenin çektiği Beykoz fotoğrafları halka açıldı.

Yaşam

Mohaç Belediyesi ile kardeş olduk

Türkiye ve Macaristan arasında var olan tarihi dostluk ilişkilerini geliştirmek amacıyla başlatılan temaslar sonuç verdi.

Yaşam

Sivil toplum örgütleri hükümet konağında

Görevine başladığı gün itibariyle oldukça yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşayan Beykoz’un yeni Kaymakamı Aydın Ergün, sivil toplum kuruluşlarını ve Saadet Partisi Yönetim Kurulu’nu ağırladı.

Yaşam

Anadoluhisar'da batan teknede acı son

Dost Beykoz’un dün akşam son dakika haberi olarak duyurduğu, Anadoluhisarı’nda teknenin alabora olduğu haberinde acı son.

Yaşam

Buraya cami yapalım mı ? Olmaz ..!

Hasan Şatıroğlu’nun, Diyanet İşleri Başkanlığı Vakfı’na ait olan araziye, yasal olarak uygun olmamasına rağmen cami yaptırmaya çalıştığı belirtildi.

Yaşam

Ergül’ü eleştir koltuğa otur!..

Beykoz Belediyesi meclis üyesi İhsan Sabri Öksüz, yoğun eleştiri bombardımanına tuttuğu Muharrem Ergül tarafından danışmanlığına getirildi.

Yaşam

Cengiz Gökçe gözyaşlarıyla uğurlandı

Beykoz eski Kaymakamı Cengiz Gökçe uzun süren bir veda maratonunun ardından yeni atandığı vali yardımcılığı görevini almak üzere Samsun’a gitti.

Yaşam

Yargıçlardan teröre tepki hazırlığı

Hakkari’de verilen son şehit haberlerinin gelmesi ile yurt içinde doğan infial artarak devam ediyor.

Yaşam

Beykoz’da teröre lanet yağdı

Beykoz’da ki tepki seline katılanların başını Beykoz Alperenler Ocağı çekti. Alperenler Beykoz Meydanı’nda toplanarak terörü lanetledi.

Yaşam

Beykoz Emniyeti'nden zehir tacirlerine darbe

Beykoz Emniyet Müdürlüğü, 1 haftalık takip sonrasında şüpheli iki zanlıyla beraber 1 kg esrar maddesi ele geçirdi.

Yaşam

33 yaşındaki genç mimar toprağa verildi

Beykoz’da geçirmiş olduğu trafik kazasında hayatını kaybeden 33 yaşındaki mimar Şahin Sancar toprağa verildi. Kazanın oluş biçimi ise tartışma konusu oldu.

Yaşam

Beykoz zabıtalarından anlamlı bağış

Terörle Mücadeleye Destek Kampanyası’na Beykoz Belediyesi Zabıta personelinden anlamlı katkı.

Yaşam

Şahin Sancar aşırı hız kurbanı mı?

AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu eski üyesi Şahin Sancar Körfez Caddesinde geçirmiş olduğu trafik kazasında hayatını kaybetti.

Yaşam

Ergül de Gökçe’yi uğurladı

Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, Samsun Vali Yardımcılığı görevine atanan Kaymakam Cengiz Gökçe için veda yemeği düzenledi.

Yaşam

Gazi dövüldü iddialarına açıklama geldi

Önceki gün, ulusal basında yer alan, Beykoz’da polislerin gaziyi dövdüğü iddialarına İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden açıklama geldi.

Yaşam

Şahin Soylu'nun babası vefat etti

Milli Görüş Camiasının önemli isimlerinden Şahin Soylu’nun babası, 75 yaşındaki Kahraman Soylu Hakka yürüdü.

Yaşam

Bayram namazlarında teröre lanet yağdı

Güneydoğu’dan gelen şehit haberlerinin devam eden yankıları Ramazan Bayramı’na yansıdı. Bayram namazlarında okunan hutbelerde teröre lanet yağdı.

Yaşam

Ortaçeşme’de 61 kişiye tapuları verildi

Beykoz Belediyesi Nikah Salonu’nda Ortaçeşme Mahallesi’nde oturan 61 kişiye tapu verilirken 179 kişi de sırada bekliyor.

Yaşam

Kavacık’ta trafik kazası: 2 kişi ağır yaralı

Kavacık Rüzgarlıbahçe yolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında iki kişi ağır olarak yaralandı. Yaralıların hayati tehlikeyi atamadıkları belirtildi.

Yaşam

Kaan Bal’dan teşkilatına iftar yemeği

Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Kaan Bal, kendi teşkilatına ve Beykoz protokolüne Büyükşehir Belediyesi Beykoz Sosyal Tesisleri’nde iftar yemeği verdi.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"