Sponsorlu Haber

PVC hizmetlerinde REHAU kalitesi

PVC hizmetlerinde REHAU kalitesi
25.09.2017 18:49
| | |
1645

Sahip olunan tüm imkanların yüksek teknolojik yapı içerisinde sunulmasında söz sahibi olan Rehau marka PVC devi makul fiyatlarla sizlerin hizmetinizdedir. Başta pencere sistemleri olmak üzere kapı sistemleri, panjur kullanım sistemlerinde en iyiye sahip olmak için önemli avantajları beraberinde getirmektedir. Güvenilir ve tecrübeli iş anlayışına göre hareket edilmesi de işleyişlerin belli bir plan doğrultusunda olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda müşterilerin talepleri doğrultusunda işleyişlerin yönlendirilmesi de çok daha memnun bir şekilde işçiliğin ortaya çıkmasında etkilidir.

 

Yüzlerce farklı modelin yer aldığı kapı sistemlerinde model farklılıkları da bulunmaktadır. Bununla birlikte renk seçimleri de kullanılacak mekâna göre seçilmektedir. Farklı tasarımların oluşabilmesi de Rehau bayii tarafından sunulan imkanların genişliğini ortaya koymaktadır. Sürgülü kapı modelleri de her ne kadar çok farklı tasarımlara sahip olsa da seçim konusunda yardımcı olunmaktadır. Odaların daraltılmaması açısından önemli katkı sunmasından dolayı da son zamanlarda oldukça popüler olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

 

Tüm işleyişlerde PVC yüksek teknolojik işleyişler yardımcı olmaktadır. Böylelikle çok daha uzun yıllar kullanımlarında hiçbir sorun çıkmamaktadır. Ticari mekanlar için ise farklı panjur seçenekleri yer almaktadır. Aynı zamanda isteğe bağlı bir şekilde kış bahçelerinin yaratılması da Rehau hizmet kalitesi açısından en önemli unsurlar arasındadır. Çok kısa bir süre içinde pratikliğin sağladığı imkanlar çerçevesinde hazırlanışı ve planlı bir şekilde monte işlemleriyle kış bahçeleri yaratılmaktadır. Pencere ve kapı sistemleriyle birlikte yalıtım kalitesi de yılın her günü bahçenin kullanım alanı olmasını beraberinde getirmektedir.

 

Farklı ürün çeşitliliği sunan yüksek kaliteli markanın pencere sistemleri de sahip olunan işleyiş özelliklerinin yanı sıra kullanım kolaylığı taşımaktadır. İki ana grup ekseninde yer alan pencere sistemlerinde Hebeschiebe daha çok sistemli bir yapıya sahip olmakla birlikte ticari amaçlarla kullanılan mekanlarda görülmektedir. Çok daha yüksek güvenlikli kilit sistemlerine sahip olmasından dolayı tercih edilmektedir. Rehau Geneo ise daha çok farklılık yaratma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda Rehau pencere sistemlerinde bulunan yalıtım özellikleri de çok daha uzun ömürlü olmalarını sağlamaktadır. ısı ve ses anlamında yüksek yalıtım içermektedirler. Kötü hava koşullarında dahi yıpranma ya da eskime olması söz konusu değildir. FIPRO olarak isimlendirilen elyafa yakın bir ürünün kullanılması da çok daha yüksek kalitede hizmet alınmasını sağlamaktadır.

Anahtar Kelimeler: PVC, REHAU, Kalite, pencere, Kapı

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"