Beykoz Devlet Hastanesi’nde 23 Nisan Bayramı

  • 0
  • 3039
Beykoz Devlet Hastanesi’nde 23 Nisan Bayramı
Beykoz Devlet Hastanesi’nde 23 Nisan Bayramı

Beykoz Devlet Hastanesi Kreşinin minikleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Başhekim Op. Dr. Süleyman Erdoğdu’yu ziyaret etti.

Başhekim Yardımcıları Numan Gündüz, Muharrem Yağcıoğlu, hastane müdürleri Aydan Dündar ve Mustafa Yılmaz’ında yer aldığı ziyarette, Başhekim Erdoğdu kendisine konuk olan çocuklara şeker, balon ver Türk Bayrağı hediye etti. 23 Nisan’ın çocuklara hediye edilmiş bir bayram olduğuna vurgu yapan Erdoğdu, çocukların Türk aile yapısı için çok önemli olduğunu ve aile yapısının temelini çocukların oluşturduğunu söyledi.

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Erdoğdu, 23 Nisan Bayramı nedeniyle makam koltuğunu çocuklara emanet etti. Başhekimlik koltuğuna oturan Deniz Ateş isimli kız çocuğu doktor olmak, hastaları iyileştirmek istediğini dile getirdi.

Seda Kır ve Ayçin Yalın’ın eğitmenliğinde ziyaretlerini gerçekleştiren çocuklar Başhekim yardımcılarına, müdür ve müdür yardımcılarına da çiçek verdi. Hastane yönetimine yönelik şarkı söyleyip, şiirler okuyan çocuklara Başhekim Erdoğdu’da çeşitli hediyeler verdi.

Erdoğdu, kreş eğitmenlerine yönelik, “teşekkür ediyorum, çok güzel çocuklar yetiştirmişsiniz” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Beykoz'da tacizci müdür yardımcısına hapis cezası
Önceki Beykoz'da tacizci müdür yardımcısına hapis cezası
AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı
Sonraki AK Parti Beykoz İlçe Başkanı 2 ay sonra sokağa çıktı