Beykoz’da bayram belediye önünde başladı

  • 0
  • 3707
Beykoz’da bayram belediye önünde başladı
Beykoz’da bayram belediye önünde başladı
Beykoz’da bayram belediye önünde başladı
Beykoz’da bayram belediye önünde başladı

Ramazan Bayramı, Beykoz Belediyesinde düzenlenen bayramlaşma programıyla başladı. Köseler seçimlerle birlikte kibrin kaybettiğini sevginin kazandığını söyledi.

Ramazan ayının ardından bayram sabah kılınan namazla birlikte başladı.

Beykoz Belediyesi’nin önündeki meydanda düzenlenen bayramlaşma programına Belediye Başkanı Alaattin Köseler, CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, belediye birim müdürleri, amirler, siyaset ve STK temsilcilerinin yanı sıra muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma programında konuşan Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler, "Bu işin sağı solu yok, kazanan Beykoz. Hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyor, tüm Beykozluları kucaklıyorum. Beykoz’da kibir kaybetti, sevgi kazandı" dedi.

Köseler şunları kaydetti:

Bu işin sağı solu yok, kazanan Beykoz. Ben buradan bu, iyi ki varsınız.  Beykozlu Beykoz’da kalacak. Beykoz’u Beykozlular yönetecek dedik, gerçekleştirdiniz.  Birlikte kazandık, birlikte başardık, birlikte yöneteceğiz. Hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutluyor, tüm Beykozluları kucaklıyorum. Bu süreçte emek veren herkese başta ailem olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.

İlçe yönetimime parti üyelerine ve bizi destekleyen tüm Beykozlulara kucak dolusu sevgiler sunuyorum. Sevgili mesai arkadaşlarım, iyi ki varsınız. Beykoz’da kibir kaybetti, sevgi kazandı. Ekrem Başkanımızın sevgi ve saygılarını sunarak hepinize iyi bayramlar diliyorum."

Beykoz Belediyesi, bayramlaşmaya gelen ilçe sakinlerine etlini pilav ve çocuklar için ise pamuk şekeri ve mısır ikram etti.

Haber Merkezi

CHP Beykoz'da AK Parti dönemini kapattı
Önceki CHP Beykoz'da AK Parti dönemini kapattı
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz