Boğaziçi 1907 Beykoz’da 4-1

  • 0
  • 1647
Boğaziçi 1907 Beykoz’da 4-1

Beykoz’un İstanbul 2. Amatör Lig temsilcilerinden Boğaziçi 1907 Spor, hafta içi müsabakasında Kanlıca Stadında konuk ettiği Maltepe Zümrütevler'i 4-1 mağlup ederken, liderliğini de sağlama aldı.

Maçın henüz ilk dakikalarında Seymen Taşkın ile bulduğu golle avantajlı başlayan Beykoz temsilcisi ilk yarı bitmeden Ömer Faruk Aydın ile gelen golün ardından soyunma odasına neşeli gitti 2-0.

İkinci yarıda Efe Can Gülpınar ile gelen konuk takım golünün ardından gol için yüklenen Boğaziçi 1907 Spor günün golcü ismi Ömer Faruk Aydın ile gelen 3.gol sonrası oyunda kontrolü eline aldı.

Ömer Yıldırım ile bir gol daha hanesine yazdıran Boğaziçi 1907 Spor en yakın takipçisi İdealtepespor'un önünde 1 puanlık avantajla 16 puana ulaşıp liderliğini sağlama aldı.

Stat: Kanlıca

Hakemler: Orhan Şimşek, Bekir Gönen, Kağan Demirler

Boğaziçi 1907 Spor: Rıfat Can (Dk.46 Serhan), Batuhan, İshak Berke, Bilal (Dk.53 Mustafa Berat), Ömercan (Dk.61 Ertuğrul), Efe Can, Ömer Faruk, Seymen, Arda, Ömer Yıldırım, Arel (Dk.53 Eyüp)

Yedekler: Doğukan, Furkan Taha, Yılmaz Can, Hamza, Bedirhan

Antrenör: Aycan Demir

Maltepe Zümrütevler: Erenalp, Kerem (Dk.73 Mehmet), Ali Rıza (Dk.59 Devran), Berat Çelik, Atakan, Ufuk (Dk.70 Eren), Nurkan, Emirhan, Mert, Berat Şahin (Dk.46 Ömer), Efe Can (Dk.70 Hakan)

Yedekler: Kürşat Mercan, Kayra Umut, Hacı Mehmet, Ömer Arda, Berkant

Antrenör: Mert Yıldırım

Goller: Dk.3 Seymen Taşkın, Dk.44, Dk.56 Ömer Faruk Aydın, Dk.54 Efe Can Gülpınar, Dk.68 Ömer Yıldırım

Kırmızı Kart: Dk.89 Seymen Taşkın

Spor Servisi

Şampiyon Elif Yalçınkaya Köseler’i ziyaret etti
Önceki Şampiyon Elif Yalçınkaya Köseler’i ziyaret etti
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi