Piknik alanları şenlendi.

  • Güncelleme: 06.07.2009 00:11
  • Okunma: 20377 kez
  • Yorum: 0
Ekonomik anlamda her geçen gün sorunları artan Beykoz, yaz mevsiminin gelmesiyle başlayan dernek piknikleri sayesinde hareketlendi. Anbarcılar ve Koşmapınar Köylerinin düzenlediği pikniğe 2500 kişi katıldı.
Piknik alanları şenlendi.

Göztepe piknik alanında düzenlenen pikniğe yaklaşık 2500 bölge insanı katılım gösterirken, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beytaş genel Müdürü haydar Çelik, Anbarcılar Köyü Derneği kurucuları arasında yer alan, İstanbul Büyükşehir ve Beykoz Belediyesi Meclis üyesi Muharrem Kaşıtoğlu ve Başkan Danışmanı İsa Sucuoğlu’da davetliler arasındaydı.

Anbarcılar ve Koşmapınar köyü halkını biraya getiren piknik sabah saat 10:00’da başlamasına rağmen saatlerin 11:00’i gösterdiği sırada piknik alanında oturacak yer kalmamıştı.

 

Kastamonuluların günler öncesinden hazırlıklarına başladığı pikniğe birçok mahalle muhtarı, siyasi parti temsilcisi ve yöre dernek başkanları katıldı.

2500 kişinin çoluk çocuk piknik keyfi yaptığı organizasyona ev sahipliği yapan Anbarcılar Köyü Dernek Başkanı Cemal Şimşek ve Koşmapınar Köyü Dernek Başkanı Mustafa Gökgöz’ün katılımdan son derece memnun oldukları gözlenirken, yaptıkları konuşmalar da da hemşerilerine teşekkür ettiler.

Akşam saat 20:00’a kadar devam eden piknikte, gün içinde yapılan çekilişler heyecanlı dakikaların yaşanmasına yol açarken, gençlerin doyasıya eğlenmesi de güne ayrı bir renk kattı.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz