Güncel

Güncel

Beykoz Emniyet Müdürü de değişti

Emniyetteki operasyon Beykoz’a yansıdı… Aksaray Valisi Selami Altınok’un İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne atanmasıyla başlayan değişimden Beykoz'da nasibini aldı.

Güncel

Mahmutşevket Paşa Camii'nin temeli atıldı

Mahmutşevket Paşa’da temeli atılan camiyle ilçe yeni bir ibadet mekânına daha kavuşuyor.

Güncel

Beykoz Konakları ayarlı operasyon

İstanbul ve Ankara’da başlatılan seçim ayarlı operasyon, ki bazı kesimler buna ‘yolsuzluk operasyonu diyor, kimilerini hiç şaşırtmadı. Bugün gelinen nokta yakın geçmişte yaşananlara bakıldığında hiç de sürpriz değil.

Güncel

Gökçepınar Okulu’ndan Başkana plaket

Beykoz’da eğitim kalitesi ve başarının artması için her platformda okul aile birlikleriyle bir araya gelen, talep ve önerileri dinleyen Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Sadettin Gökçepınar İlköğretim Okulu Aile Birliği tarafından düzenlenen kahvalt

Güncel

Kanlıca Tekke Sahası için Valilik devrede

Yılların kanayan yarası Kanlıca Tekke Mevkiindeki futbol sahası... Bir zamanlar çocukların, gençlerin şen-şakrak yankıları düşerdi o toprak zemine... Futbol kulüplerinin resmi müsabakalarını oynadığı bir yerdi Kanlıca Tekke Mevkiindeki Kanlıcaspor Sa

Güncel

Beykoz'da nefes kesen operasyon

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Beykoz’da operasyon düzenledi. Operasyona helikopter ve Özel Harekat Timleri destek verdi.

Güncel

Beykoz'dan Suriye'ye yardım seferberliği

Beykoz Belediyesi ve Hatay Yardımlaşma Derneği (HAYAD) tarafından Suriyeli kardeşlerimiz için hazırlanan 1200 yatak ve tıbbı malzeme, Hatay’ın Kırıkhan ilçesine uğurlandı.

Güncel

Beykoz Dernekler Birliği yeniden yapılandı

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği, 2014 yılında görev yapacak Yürütme Kurulu’nu seçti.

Güncel

Beykoz’da Gerçek Bir Aşk Hikâyesi

Ya acilen bir karaciğer nakli yapılacak, ya da adam ölecekti. Eşi ona karaciğerinden birini verdi. Bir hasta olarak ameliyathaneye girdiler, iki hasta olarak çıktılar. Çocuklar da iki hastanın bakımını üstlendi. Zorlu günler geride kaldıktan sonra da

Güncel

Tapu bekleyenler… Bu haberi iyi okuyun

Muhtarlarla düzenlenen olağan istişare toplantısında İBB parselleri ve 2/B çalışmalarını değerlendiren Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “İBB satışlarında vatandaşın ve kamunun hakkını koruma noktasında en makul olanı yaptık, 2/B devirleri ya

Güncel

Bir el de Dost Beykoz ekibi verdi

Kars’ın Soylu Köyü’nde öğretmenlik yapan Özge Taşçı’ya ve 46 öğrencisine Dost Beykoz ailesi de şefkat elini uzattı.

Güncel

Beykoz'da minibüs denize uçtu!

Beykoz'da bir minibüs sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bariyerleri aşarak denize uçtu. Araç sürücüsü kaza esnasında camdan fırlayarak deniz kenarındaki taşlık alana düştü.

Güncel

Halit Kılıç’a yargıdan ret üstüne ret

AK Parti’nin ve Beykoz Belediyesi’nin; Beykoz’a yönelik bir çok projesini yargıya taşımasıyla bir dönemin en çok tartışılan isimleri arasında yer alan Beykoz Belediyesi CHP Meclis Üyesi Halit Kılıç, Dost Beykoz’dan da şikayetçi oldu.

Güncel

Vatandaş mesajı yanlış anlayınca!

Beykoz’u saran tapu heyecanı İBB Parsellerinin vatandaşlara devriyle zirve yaparken Belediye’nin attığı bilgilendirme mesajı izdihama yol açtı.

Güncel

Pompalı tüfekle köpekleri öldürdüler

Beykoz Kılıçlı Köyünde yaşayan veteriner Hatice Günselı Alp’ın barınaktan alarak beslediği dört köpekten ikisi pompalı tüfekle vurularak öldürüldü.

Güncel

İki arkadaşın kavgası ölümle sonuçlandı

İncirköy Mahallesi’nde iki genç arasında yaşanan kavga ölümle sonuçlandı.

Güncel

Başbakan Bağış’ı Polonezköy’e gönderdi

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan adına Beykoz Polonezköy'de incelemelerde bulundu.

Güncel

Modifiye dükkanından uyuşturucu çıktı

Beykoz'da polis, araç modifiye dükkanında 20 bin TL değerinde 600 gram Bonzai adlı uyuşturucu madde ele geçirirken, 2 kişiyi de gözaltına aldı.

Güncel

Raif Öztürk Asrın Projesi’ni yorumladı

Dost Beykoz Yazarı A. Raif Öztürk, Asrın Projesi olarak nitelendirilen Marmaray ile yapmış olduğu ilk yolculukta edindiği izlenimleri okurları için kaleme aldı.

Güncel

Acarlar’ın hukuki sorunu çözülüyor

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Milliyet Gazetesi’ne vermiş olduğu röportajda Osman Pepe’nin Orman Bakanı olduğu dönemde ülke gündemine oturan ve uzun süre tartışma konusu olan Acaristanbul ile ilgili ilk kez konuştu.

Güncel

Çaldıkları kamyonu satarken yakalandılar

Kurban Bayramı öncesi İstanbul Beykoz’da park halindeki 16 HD 069 ve 16 HA 069 plakalı iki kamyonu çalmakla suçlanan Ergin T.(30), Cihan B.(33) ve Cenap S.(30) isimli sanıklar, Kartepe ilçesinde bu araçları elden çıkartmaya çalışırken polis tarafında

Güncel

Beykoz’da kayak keyfi yaşayın...

Beykoz da yeni açılan yapay kayak merkezi The Dome Indoor Ski Center uygun fiyatlarından dolayı talep patlaması yaşıyor...

Güncel

Sedat Simavi Okulu'nda maymun alarmı

Beykoz'da Sedat Simavi İlköğretim Okulu'nun bahçesine giren maymun, heyecanlı dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Güncel

Dost Beykoz geleceğe ışık tututuyor

15 Şubat 2013 tarihinde Dost Beykoz’un “Erdoğan’ın talimatı kime nasip oldu” başlığıyla haberleştirdiği, Kiremitdere’de ki Mültezem Camii, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “yol yapmak için gerekirse camiyi de yıkar, başka bir yere yaparız” demişti.

Güncel

Yücel Çelikbilek'in kayınvalidesi vefat etti

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in kayınvalidesi, eşi Ayşe Çelikbilek’in annesi Saime Engin tedavi olduğu Beykoz Devlet Hastanesi’nde vefat etti.

Güncel

Gasp ettiği taksiyle çalışırken yakalandı

Beykoz'da geçtiğimiz haziran ayında gasp ettiği taksiyle taksicilik yapmaya başlayan Remzi K. önceki gün bir polis uygulamasında gözaltına alındı.

Güncel

Beykoz'da çalıntı cip dereden çıktı

Beykoz'da çalıntı ve sahte plakalı olduğu belirlenen cip dereye uçmuş halde bulundu. Polis ekiplerinin yaptığı incelemede cipin içindeki çalıntı olduğu sanılan laptopların dereye savrulduğu görüldü.

Güncel

100 Milyon Barış Ağacı yeşerecek...

Beykoz Belediyesi ile Dünya Dilleri Merkezi ve Yeryüzü Halkları Dostluk Vakfı işbirliğiyle ülkemizin 81 ilinde gerçekleştirilecek “Barış ve Dostluk Hatıra Ormanları” projesinin ilk adımı Beykoz’da atıldı.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"