Beykoz'da Zabıta olmak için mülakata hak kazananlar

  • 22.06.2020 21:28
  • Güncelleme: 22.06.2020 21:31
  • Okunma: 13375 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesinde zabıta memuru olmak için ön başvurular sonrası sözlü ve yazılı sınava katılmaya hak kazananlar belli oldu.
Beykoz'da Zabıta olmak için mülakata hak kazananlar

Beykoz Belediyesinden yapılan açıklamaya göre ön başvuru yapan vatandaşlar arasından 181 kişi yazılı ve sözlü mülakata katılmaya hak kazandı.

Adaylara sınava giriş belgeleri başvuru sırasında beyan etmiş oldukları iletişim adresine posta yoluyla gönderilecek. Adaylar tarafından beyan edilen hatalı adres bildirimi sebebiyle postada oluşabilecek gecikmeler veya postanın ulaşmamasından Beykoz Belediyesi sorumlu tutulamayacak.

Başvurularıyla ilgili bilgi almak isteyen ön başvurusu bulunan vatandaşlar Beykoz Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünü arayarak detaylı bilgi alabilecek.

Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında sözlü ve uygulamalı sınav 01.07.2020 - 03.07.2020 tarihleri arasında 3 (üç) gün süreyle gerçekleştirilecek, sınavların bitirilememesi halinde ertesi günlerde devam edilebilecek.

Beykoz Belediyesinin resmi internet sitesinden yapılan duyuruda, Herhangi bir ön lisans mezunları ve en az B sınıfı ehliyeti olanların başvurabildiği 4 nolu ilandaki 32 kişilik alım için KPSS puan sıralamasına göre başvuru kriterlerine uyan 5 katı aday olan 160 kişi, Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği, Harita ve Kadastro önlisans mezunları ve en az B sınıfı ehliyeti olanların başvurabildiği 3 nolu ilandaki 4 kişilik alım için KPSS puan sıralamasına göre başvuru kriterlerine uyan 5 katı aday olan 20 kişi, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Beden Eğitimi ve Spor lisans programlarının birinden mezunları ve en az B sınıfı ehliyeti olanların başvurabildiği 1 nolu ilandaki 10 kişilik alım için yeterli başvuru toplanamamış olup, KPSS puan sıralamasına göre başvuru kriterlerine uyan 1 kişi, olmak üzere toplamda 181 kişi sözlü ve uygulamalı sınava katılmaya hak kazandı.

Sınav giriş belgesi yalnız bu sınav için kullanılabileceği gibi, sınav giriş belgesi olmadan sınava girilemeyecek. Sınav günü, sınav giriş belgesiyle birlikte üzerinde TC Kimlik Numarasının yazılı olduğu nüfus cüzdanının vatandaşlarca yanlarında bulundurmaları gerekiyor.

Sözlü sınav sonrasında Uygulamalı Sınav yapılacak olup; Uygulamalı Sınav için yanınızda gerekli spor kıyafet ve spor ayakkabı bulundurmaları gerekmektedir. Sözlü ve Uygulamalı Sınava belirlenen gün içerisinde bitirilemez ise ertesi gün devam edilecek.

SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLAR

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz