Güncel

Güncel

CHP Cumhuriyet için yürüdü…

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, 28 Ekim Pazartesi günü öğlen saatlerinde başlayan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarına devlet erkânının aksine farklı bir programla katıldı.

Güncel

Çelikbilek’ten Dost Beykoz’a ziyaret

Beykoz’da ilk kez bir yerel basın kuruluşunu ziyaret eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ilk durağı Dost Beykoz oldu. Çelikbilek’e Yardımcıları Muhammet Hanefi Dilmaç ve Nevin Çalışkan’ın yanı sıra Basın Danışmanı Abdurrahman Fidancı eşl

Güncel

Tarihi Beykoz Çayır’ında 29 Ekim coşkusu

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 90. yılı nedeniyle, bir önceki gün Beykoz Belediye Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenklerin konulmasıyla başlayan kutlamalara, Tarihi Beykoz Çayırı’nda düzenlenen programla devam edildi.

Güncel

Gezi zekalı sazanlar alay konusu oldu

Başkan Ç:elikbilek'in piknik alanında başı annesi tarafından kapatılan çocukla fotoğraf çektirmesi ve "AKP emzikli bebeğe türban giydirdi" başlıkları ulusal basında alay konusu oldu.

Güncel

Beykoz Belediye Meclisi TBMM gibi

Beykoz Belediyesi’nin yatırım, hizmet ve müdürlük harcama kalemlerini içeren 2014 yılı bütçesi ve 2014 yılı mali performans programı belediye meclisince görüşülerek oy çokluğuyla kabul edildi.

Güncel

Türbanlı bebek haberinde skandal gelişme

Ulusal Gazete diye geçinen Sözcü ve Aydınlık başta olmak üzere birçok yandaş yayında “bebeğe türban giydirdiler”, “AKP bebeğe türban taktı”, “AKP’den türbanlı bebek pankartı” gibi başlıklarla manşet olan, AK Parti ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çel

Güncel

Vali Mutlu’dan Beykoz’a bayram ziyareti

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Kurban Bayramı’nın 3.gününde Beykoz’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak Beykoz Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, vatani görevini yapan askerlerle bayramlaşan Vali Mutlu’ya Beykoz Belediye Başkanı Yü

Güncel

Belediye Meydanı’nda bayramlaşma

Beykoz Belediye Meydanı’nda gerçekleşen bayramlaşma programına yaklaşık bin dolayında vatandaş katılırken, muhalafet partilerinden kimse yoktu.

Güncel

Beykoz Lojistik MYO 5 yaşında…

Türkiye’nin ‘Lojistik’ temalı ilk yükseköğretim kurumu olan Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, 5. yılını coşkuyla kutladı…

Güncel

İsmail Özseçkin Ortaokulu Avrupalı oldu

Beykoz’un eğitim kalitesi noktasında önemli okullarından biri olan Akbaba İsmail Özseçkin Ortaokulu’nun, Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Türk Ulusal Ajansına yaptığı, “Comenius Çoklu Okul Ortaklığı Projesi

Güncel

Beykoz’da nüfus artışına ihtiyaç var

Uzun süredir gündemde olan Beykoz nüfusunda, yetkililerin tüm uyarılarına rağmen artış sağlanamadı. Her yıl ortalama 3500 kişinin doğduğu ve 1000 kişinin vefat ettiği Beykoz’da nüfus hala eksiliyor.

Güncel

Barbarosoğlu’yla gündelik yaşama dair

Gazeteci-Yazar Fatma Barbarosoğlu’nun popüler kültürün toplum algısı ve sosyal yaşamdaki izlerini sürdüğü ve tespitlerini aktardığı “Gündelik Yaşamın Sosyolojisi” adlı toplantılar devam ediyor.

Güncel

Beykoz’un tamamı Özel Proje Alanı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yerel basını bilgilendirdiği toplantıda önemli mesajlar verdi.

Güncel

Yaşlı teyze yardım bahanesiyle dolandırıldı

‘Başbakan size yardım edecek’ diyerek dolandırıcılık yapan şebekenin son kurbanı Rukiye Aykar oldu... Mağdure Aykar’ın ailesi emniyete şikâyette bulundu.

Güncel

Turizm kenti olma yolunda önemli adım

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçedeki meslek gruplarına yönelik düzenlenen, ilçeye dair hizmet ve çalışmaların görüşüldüğü İstişare Toplantıları’nın bir yenisinde berber ve pazarcı esnafını ağırladı.

Güncel

Beykoz’a kapalı pazar yeri geliyor!

Beykoz’un kapalı pazar yeri ihtiyacını karşılamaya yönelik geliştirilen kapalı pazar yeri projesi Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in katıldığı toplantıyla değerlendirildi.

Güncel

Polonezköy Yolu üzerinde satış yasak

Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan Kastamonulular Derneği (KAS-DER) Beykoz Şubesi’ni ziyaret etti. Ziyarette açıklamalarda bulunan Süleyman Erdoğan, Polonezköy’de yaşanan gerginliğe değinerek, köy yolu üzerinde satışların yasaklandığını söyledi.

Güncel

Rüzgarlıbahçe’ye Nanoteknolojik Okul

Beykoz’da Dünya Bankası’nın desteği ve hayırseverlerin katkılarıyla nanoteknolojik malzeme kullanılarak yenilenen Rüzgarlıbahçe Ortaokulu yeni eğitim-öğretim yılına başladı.

Güncel

Riva’da yangın merdiveni skandalı

İstanbul'da bir organizasyon şirketinde çalışan Mustafa Bayır, bir toplantıya katılmak için Beykoz Riva’daki 4 yıldızlı otele gitti.

Güncel

Başkan Yücel Çelikbilek müjdeyi verdi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ında katıldığı İBB’nin Beykoz’a yaptığı 940 milyon TL değerindeki yatırım ve hizmetlerin tanıtım, temel atma ve toplu açılış töreninde konuşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek müjdeyi verdi.

Güncel

İsmail Türüt'e 10 gün hapis cezası

Beykoz Çavuşbaşı'nda ikamet eden Karadenizli ünlü türkücü İsmail Türüt'ün başı bu kez nafakayı ödemediği için dertte. Nafaka borcu yaklaşık 50 bin TL'yi bulan türkücüye Beykoz İcra Ceza Mahkemesi, 10 gün hapis cezası verdi. Türüt, bu borcu öderse hap

Güncel

İmam Hatiplilerin prefabrik tartışması

Beykoz Kavacık’ta yıkılan Selahattin Karakaşlı İmam Hatip Ortaokulu’nun öğrencilerine boş okul yerine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından prefabrik okul tahsis edilince ortalık karıştı.

Güncel

Bilgili Hanımlar sertifikalarını aldı...

Beykoz Belediyesi’nin ev hanımlarının günlük internet ve bilgisayar teknolojisinden yararlanması için açtığı “Bilgili Hanım Kurs Programı”ndan mezun olan 192 kursiyere daha sertifikaları verildi.

Güncel

Beykoz’da nöbet tutturan hırsızlık

Beykoz’da inşaat malzemeleri satan işyerinden 10 bin liralık malzeme çalan hırsızlar güvenlik kameralarına yakalandı. İşyeri sahibi İslam Akyıldız, 2 yıldır mahallelerinde yaşanan hırsızlık olayları nedeniyle geceleri mahallede sopalarla nöbet tuttuk

Güncel

Çavuşbaşı'nda Orman Yangını

Beykoz Çavuşbaşı ormanlık alanda yangın çıktı. İtfaiyenin havadan ve karadan müdahale ettiği yangın kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

Güncel

Mağripli Gençler Beykoz’a hayran kaldı

Girişimci İş Adamları Vakfı (GİV)’nin davetlisi olarak MAĞRİP ülkeleri ( Tunus, Fas, Cezayir, Libya ve Mısır)’dan ülkemize gelen 30 öğrenci Beykoz Belediyesi tarafından ilçemizde ağırlandı.

Güncel

Beykoz’da gemi faciası gece atlatıldı

Marmara'dan Karadeniz'e doğru giden 'Erhan Araz' isimli kuru yük gemisi, Beykoz sahilinde bir balıkçı barınağının bulunduğu bölgede kıyıya çarptı.

Güncel

Nakliye kamyonunu böyle çaldılar

Beykoz’da bir yatak firmasına ait nakliye kamyonetinin çalınma anı, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"