Murat Aydın, Başkanları Beykoz'da ağırladı

  • 11.06.2020 14:30
  • Güncelleme: 11.06.2020 14:31
  • Okunma: 7391 kez
  • Yorum: 1
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, normalleşme sürecinin ardından ilk Anadolu Yakası Belediye Başkanları toplantısını Riva'da gerçekleştirdi.
Murat Aydın, Başkanları Beykoz'da ağırladı

Anadolu Yakasındaki Belediye Başkanlarının periyodik olarak bir araya gelerek proje ve geleceğe dönük yatırımların konuşulduğu toplantılar yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle askıya alınmıştı.

Normalleşme sürecinin başlamasının ardından yapılan ilk toplantı Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın ev sahipliğinde Riva Elmasburnunda yapıldı.

Anadolu Yakasındaki Belediye Başkanlarının katıldığı toplantıda Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Riva Elmasburnunda devam eden çalışmaları da anlatma fırsatı buldu.

Yeni sezona hazır olması için çalışmaların süratle devam ettiği Elmasburnunda inşa edilen tesiste gerçekleştirilen toplantı için Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Aydın, "Anadolu Yakası Belediye Başkanlarımızı Riva'da, Elmasburnu'nda ağırladık. Kıymetli başkanlarımızla kısa süre içinde hemşehrilerimizin hizmetine sunacağımız çalışmalarımızı inceledik." ifadelerini kullandı.

Toplantıya AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç da katılarak, Aydın'a eşlik etti.

Toplantının yaklaşık 1.5 saat sürdüğü öğrenildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Query (1 yıl önce)

Beykoz halki icin simdiye kadar yaptiginiz hicbir seyin anlami yok. imar sorunun cozmediginiz surece dua alamayacaksiniz. Secim sonrasi bu konuda bir arpa boyu ilerleyemediniz. Umarim artik insanlar uyanir ve cezanizi oylariyla keser.

Yorum Yaz