Beykoz'un 1 liralık gündemi

  • Güncelleme: 17.06.2020 17:28
  • Okunma: 11683 kez
  • Yorum: 0
İBB'nin birçok yerde ücretsiz dağıttığı maske, Beykoz Korusu Tesislerine müşteri olarak gelen vatandaşların adisyonlarına işlenerek ücretli satıldı.
Beykoz'un 1 liralık gündemi

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyelerinin vazgeçilmemesi gereken üç kuraldan biri olarak açıkladığı maskeler, birçok yerde İBB ve ilçe belediyelerince ücretsiz olarak dağıtılırken Beykoz Korusu Sosyal Tesislerindeki müşterilere 1 liraya satıldı.

Özellikle Büyükşehirlerde tüm kapalı mekanlara maskesiz giriş yasaklanırken, İBB'ye bağlı Beykoz Korusu Sosyal Tesislerinde vatandaşlara, tesise girişlerinde "ücretli, 1 TL" yazılarak vatandaşlara verildi.

-Beykoz'un 1 liralık gündemi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Beykoz Korusu Sosyal Tesislerine gelen müşteriler maskelerde aldı. Vatandaşlar dondurma ve kahve temin ettikten sonra adisyonlarına 2 liralık maske de eklendi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin sosyal tesislerde vatandaşlara maskeyi ücretli olarak satması sosyal medyada tartışma konusu olurken, yetkili makamlardan konuya ilişkin bir açıklama yapılmadı.

İBB şirketi BELTUR'un işlettiği Beykoz Sosyal Tesislerinde tanesi 1 TL'den satışı sunulan maskeler müşterilerin adisyonlarına da işlendi. Beykoz'daki sosyal tesislerde iki top dondurma ve iki Türk kahvesi içen vatandaşların hesabına sosyal tesislere girişte aldıkları maskelerin ücreti de eklendi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz