Makaleler

Gülmekten kırdun beni o uşak

2014.07.20 00:00
| | |
11841

Bunlarda terbiye, saygı kural hiç bir şey kalmamış… Çok daralmış olacak ki, Kaymakam Aydın Ergün’ün annesinin cenazesine gitmek için binmiş olduğumuz otobüste benden hesap sormaya kalktı… Gülmekten kırdun beni o uşak...

Sen önce kendi kendine bir hesap sor… Bir meclis üyesi olarak mensubu olduğun partiye ne faydan oluyor… Başkanı olduğun Beykoz Samsunlular Derneği’ni bile etiket olsun diye kullanıyorsun. Ne işe yarıyorsun? Adının karıştığı ihale ile ilgili savcılığa suç duyurusunda bulundun. Ne oldu? Birkaç kişi toplandınız gazete kurup Dost Beykoz’a alternatif olacaktınız. Keşke bunu dedi kodu yaparak değil de çok çalışarak başarmaya çalışsaydınız.

Beykoz Belediyesi’ne muhalefet etmek için kurmuş olduğunuz gayri meşru yayınla bu işler olmaz. Eğer amacın kamu hizmeti yapmaksa sende meşru olmak zorundasın. Ama öyle görülüyor ki, benimle meşru yollarla başa çıkamayacağınızı anlayınca gayri meşru yollara başvurmak zorunda kaldınız.
 
“Benimle ilgili yazdıklarını birde yüzüme söyle?” diye benden hesap sormaya kalkıyorsun! Aslında senin bu tavrın ve benden hesap sormaya kalkmış olman ne kadar doğru şeyler yaptığımızın bir göstergesi… Fatih Yılmaz senin benden hesap sormaya gücün yetmez… Eğer seninle ilgili yazılan çizilenlerde bir iftira ve hakaret varsa, Türkiye’nin bir hukuk devleti olduğunu hatırlatmak isterim.
 
Bana saldırmak için özelikle otobüse binmeyi beklediğini söylemen de gülünç. Bu kadar hazırlıklı geldiğine göre kesin senin üzerinde silahta vardı… Ula Fatih cenazeye gidiyorsun, düelloya değil… Benimle düello yapacaksan, Kavacık’tan geçerken, kafanı kaldırıp az yukarı baktığın zaman koca Dost Beykoz tabelasını görmüyor musun orda. Ya da muhtemelen Paşabahçe’den her gün geçiyorsundur. Beykoz Devlet Hastanesi tabelası da mı gözüne ilişmiyor. Ben oralardayım Fatihçiğim beklerim.
 
Sana tekrar soruyorum! Sen AK Partili bir meclis üyesisin, Yazı İşleri Müdürü olduğun gazetenin maliye kaydı olmadan aylarca yayın yapması, iktidar nüfuzunu kullanarak su istimal değil midir? Denetleme Kurulu üyesi olduğun Beykoz Belediyesi’ne ait şirketle ilgili yayınladığınız reklamlara denetleme yaparken nasıl bir formül buldun. Yaklaşık 10 ay süre ile patronluk yaptığın kişinin hakkını ödedin mi?
 
Fatih Yılmaz sen bu işlerin adamı değilsin… Artık AK particilik oynamayı bırak, kendine iyi bir iş bul geleceğinle ilgili hesaplar yap… Onun bunun gazına gelerek, ona buna saldırıp sonra da hazırlamış olduğun haberleri ben yapmadım demek yerine meclis üyesi olduğun Beykoz’a, son iki yılın da kalmış olsa faydalı olmayı dene.
 
Tabi ki bizde bu işi yaparken birilerinin ayağına basarak risk aldık. Bu vesileyle düşmanda kazandık. Ama sen benim düşmanım olacak olgunluğa henüz erişemedin. Bana düşmanlık yapmaya senin ne aklın, ne gücün ne de potansiyelin yetmez.
 
Beykoz Belediye Başkanlığı’nın sana sağladığı imkânlarla yapmış olduğun Gençlik Kolları Başkanlığı sayesinde meclis üyesi oldun… Süren azda kalmış olsa bunun keyfini sür. Beykoz’un Fatih’i olmayı sana bırakmazlar. Boşuna uğraşarak zaten yeteri kadar düştüğün gülünç durumu daha fazla sürdürme!

Anahtar Kelimeler: Kader Gür, Dost Beykoz, Aydın Ergün, Cenaze, Beykoz Belediyesi, Meclis Üyesi, Yazı İşleri Müdürü, Beykoz Belediyesi, Fatih Yılmaz

reklam
Diğer Yazıları

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"