Sponsorlu Haber

En iyi avukat web siteleri

En iyi avukat web siteleri
29.06.2017 19:54
| | |
2603

İnternetten tüm dosyalarınızı kontrol etmek, tek bir panel aracılığıyla davaları incelemek ve bunlara her gittiğiniz yerden ulaşmak ister misiniz?

Bunun için avukat web siteleri size yardımcı olacaktır. Bununla entegre şekilde çalışan otomasyonlar müvekkillerinizle aranızdaki ilişkiyi hızlandıracak aynı zamanda sizin vakit kaybetmenize engel olacaktır. Bütün bu hizmetleri veren Brunsia, yazılım alt yapısı oldukça gelişmiş olan bir avukat web sitesi hizmeti sunuyor. Bu hizmet sayesinde pratik bir şekilde kendinizi tanıtabilecek, dilerseniz sitenizde makaleler yayınlayabileceksiniz.

Ayrıca tasarım ve yazılımda SEO çalışmaları da yapılacağı için anahtar kelime dikkate alınarak doğru hedef kitleye daha da yakınlaşmış olursunuz. Çoklu dil alt yapısı sayesinde yabancı müvekkilleriniz de size bu siteden kolaylıkla ulaşabilir. Blog ve haber modülleri gibi çoklu modüller olduğu için kurumsal web sitenizi istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Avukatlar için web sitesi hizmetleri sunan şirketler içerisinden tercih edeceğiniz Brunsia, size bunun yanı sıra bir çok farklı hizmeti de beraberinde verecektir. Kurumsal web sitesi ya da bireysel web sitesi için çözüm ortağınız olacak olan Brunsia, kolay kullanılabilir bir panele de sahiptir.

Hukuk Bürosu Otomasyon Programı Ne İşe Yarar?

Davalarınızı ve müvekkillerinizi kontrol etmenizi sağlayacak olan hukuk otomasyon programları tüm duruşma ve keşif bilgilerini, davanızın kapağını, görev alacak olan davalı listesini, kullanacağınız tüm belgeleri sizin için kullanılabilir bir hale getirir. Bu bahsettiğimiz tüm evraklara tek bir tıkla ulaşmanın kolaylığını her avukat yaşamak ister. Ayrıca yeni davaları da çok hızlı bir şekilde oluşturabilirken müvekkillerinizi de ekleyebilir ya da çıkartabilirsiniz. Gerekli itiraz süresi belirleme gibi işlemleri de hızlıca yapabileceğiniz hukuk otomasyonu aynı zamanda hatırlatma eklemenize de imkan tanıyor.

Bu programlar en çok da müvekkillerinizle olan ilişkinizi düzenlemenize yardımcı oluyor. Kendi davasıyla ilgili tüm süreci görebilecek olan müvekkil böylece bazı sorularla ilgili sizi aramak yerine bu panele girerek tüm sorularının cevaplarını bulabiliyor. Hukuk bürosu otomasyon programını da yine Brunsia veriyor ve alacağınız web sitesi ile bu otomasyonun uyumlu çalışması sağlanıyor.

Anahtar Kelimeler: Avukat, Seo, Site, Hukuk, Hizmet, Hukuk, Otomasyon, Program

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"