Bayan Selek’in durumu ciddiyetini koruyor

  • Güncelleme: 06.05.2018 23:08
  • Okunma: 9894 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Elmalı’da aşırı hız nedeniyle Suriyeli sürücünün çay bahçesine girerek çarptığı Azize Nergis Selek’in durumu ciddiyetini koruyor.
Bayan Selek’in durumu ciddiyetini koruyor

Beykoz Elmalı Kavşağı'da, geçtiğimiz nisan ayında bir çay bahçesinde bulunurken süratli bir sürücünün direksiyon hakimiyetini yitirerek çay bahçesine girdiği kazada ağır yaralanan ve bacaklarından, bir kolundan ve burnundan ameliyat edilen Azize Nergis Selek’in tedavisi sürüyor.

Alınan bilgiye göre, Beykoz Elmalı Mahallesi'nde 21 Nisan günü yaşanan trafik kazasında ağır yaralanan Azize Nergis Selek'in (40) tedavisine Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde devam ediliyor.

İki bacağı, bir kolu ve burnundan ameliyat olan Selek'in bir hafta süren yoğun bakım sürecinin ardından normal serviste tedavisi devam ederken bacaklarından tekrar ameliyat edileceği öğrenildi.

Kaza

Azize Nergis Selek, eşi Gökhan Selek, 10 yaşındaki oğulları Deniz Selek ile 21 Nisan günü Elmalı Kavşağı'ndaki çay bahçesine geldi. Selek ailesinin ayaküstü işletme sahibiyle sohbet ettikleri sırada, aşırı süratli Suriye uyruklu Mahmoud Serdar'ın (25) yönetimindeki 34 TC 9452 plakalı otomobil, kontrolden çıkarak ailenin bulunduğu dükkana girdi.

Gökhan Selek, oğlu Deniz Selek, işletme sahibi ve iki küçük çocuk daha hafif sıyrıklarla kazayı atlatırken, Azize Nergis Selek ilk olarak Beykoz Devlet Hastanesi'ne, burada yapılan ilk tedavisinin ardından Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilmişti.

Olayın ardından Suriye uyruklu Mahmoud Serdar, sağlık kontrolünün ardından savcılık tarafından serbest bırakılmıştı.

Haber Merkezi