Kültür

Kültür

Feridun Karakaya sahnesi devredildi

Beykoz Belediyesi tarafından Anadoluhisarı’nda yaptırılan Feridun Karakaya Sahnesi, Devlet Tiyatroları’na devredildi.

Kültür

Milli Şair Mehmet Akif Ersoy anıldı

AK Parti Gençlik Kolları Beykoz İlçe Başkanlığı, Milli Şair Mehmet Akif Ersoy’u ölümünün 71. yılında düzenlemiş olduğu programla andı.

Kültür

Kastamonu eşrafı 3. gün bayramlaştı

Kastamonu köy derneklerinin bir araya gelerek düzenlemiş olduğu bayramlaşma programı R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi’nde yapıldı.

Kültür

Ergül, Altın Kaz Film Festivali’nde

Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, Kars Belediye Başkanı Naif Alibeyoğlu’nun konuğu olarak 2. Kars Altın Kaz Film Festivali’nin finallerini izlemek üzere Kars'a gitti.

Kültür

Ergül’ün en büyük eseri hizmete açıldı

Beykoz Belediyesi'nin yaptırmış olduğu Feridun Karakaya Tiyatrosu perdelerini tiyatro severlere açtı. Tiyatro'nun açılışında Tozlu Çizmeler adlı oyun sahnelendi.

Kültür

Japon öğretmenin albümünden Beykoz

Bir Japon öğretmenin gözünden 1970 yılı Beykoz’unun insan ve mekan manzaraları 35 yıl aradan sonra Beykoz’da sergileniyor.

Kültür

Muharrem Ergül yurt dışında ne yapıyor.. ?

Beykoz Belediye Başkanlığı’na seçildiği 28 Mart 2004 Yerel seçimleri’nden sonra, ağır eleştiriler almasına rağmen sık sık Avrupa Birliği üyesi ülkelere ziyaretlerde bulunan Ergül ne yapıyor?

Kültür

Macar İhtilali’nin 50. yıl dönümü

Macar İhtilali’nin 50. yıl dönümü, Beykoz Belediyesi ve Macaristan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu tarafından düzenlenen etkinlikle kutlandı.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"