Kiralık araçta güvenilir adres; Reis Bireysel Kiralama

  • Güncelleme: 26.02.2018 14:54
  • Yorum: 0
Uzun yıllardır deneyimli ve alanında profesyonel olan kadrosu ile hizmet vermekte olan firma,
Kiralık araçta güvenilir adres; Reis Bireysel Kiralama

kiralık araç sektörü üzerine odaklanmış ve çeşitli hizmetleri ile Türkiye genelinde sektörde lider hale gelmiştir. Çok fonksiyonlu oluş sebebi ile firmanın tercih oranları ve olumlu geri dönüş oranları bir hayli yüksek.

Güvenilir Araç Kiralama

Firma içerisinde 2000’den fazla kiralık araba bulunmaktadır. Bu araçlar kalitesine ve değerine göre A segmentinden başlamakta ve D segmentine kadar ilerlemekte. Farklı bütçelerdeki kişiler kendisine en uygun olan kiralık araç seçimi yaptıktan sonra bir takım prosedürleri tamamlayarak aracı kiralayabilmektedirler. Firma tarafından kiralanan araçların süre olarak alt timi 6 ay, üst limiti 12 ay olarak belirlenmiştir. Fakat bazı özel durumlar ve acil işler meydana geldiğinde firma aracılığı ile günlük araç da kiralanabilmektedir. Günlük araçlarda prosedürler tamamen uygulanmamakta. Bu da aracı kiralayan kişinin direkt olarak aracı teslim alması ve zamandan tasarruf etmesi anlamına gelmektedir.

 Aracın kiralandıktan sonraki tüm masrafları firmaya aittir. Oto kiralama işlemini gerçekleştiren kişiler sadece yakıt almaktadırlar. Geriye kalan kasko ödemesi, MTV gibi ödemeler firmanın kendisine aittir. Araç ile kaza yapılması durumlarında veyahut da aracın başına bir zarar gelmesi, çalınması gibi durumlarda firma tarafından yeni araç tahsis edilmektedir. Bu sayede her ne kadar problem yaşanmış olsa da, kiralama işlemini gerçekleştiren kişiler mağdur edilmemektedir.

Türkiye’nin Her Yerinden Ulaşım

Türkiye genelinde çok sayıda bayisi bulunan firmaya ulaşım sağlamak son derece basittir. Gün içerisinde herhangi bir şekilde istenmeyen durum yaşandığında direkt olarak firma ile bağlantıya geçilerek, yol yardım hizmeti alınabilmektedir. Araç herhangi bir şehirden kiralanıp, bir başka şehirdeki bayiye teslim edilebilmektedir. Bu sayede kullanım ve kiralama kolaylığı sağlanmış olur.

Firma bünyesinde yer alan 2000’den fazla aracın yıllık kiralama bedelleri 999 TL’den başlamaktadır. Oldukça uygun fiyatlar ile araç kiralama hizmetinin veriliyor olması, birçok kişiyi araç kiralamaya teşvik etmektedir. Araç kiralama sektöründe lider pozisyonda olan firma, aynı zamanda da Opel’in yetkili bayisi niteliğindedir. Bu sebeple araç kiralamayı düşünen kişilerden kurumsallığı ve güvenilirliği ile büyük ölçüde beğeni toplamaktadır.

Anahtar Kelimeler: Kiralık Araç, Reis, Kiralama